vectra b GT ilana bakar mısınız?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...oof-lu-lpg-spor-recoro-koltuk-152660058/detay

Evet arkadaşlar. hayranı olduğum bir kasa vectra b gt seri. zaten bir vectra arayışındaydım. cdx temiz yok gibi piyasada yahut istanbulda. km ler aşırı yüksek.

bu araç 120bin km de ve resimlerde temiz görünüyor.3 parça boya yazmış ve servis bakımlı! yarın arayıp detaylı bilgi alacağım.

Bu ilan ve genel GT ler hakkında fikir beyan edebilir misiniz?
Teşekkürler

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Şahsi fikrim, Gerçek 160.000 km altı Vectra sayısı 10 u bulmaz. İlan için söylemiyorum genel konuşuyorum. Bunu düşünün.

Direksiyon, elfreni iğrenç,
Izgara boyaları garip, original değil.
Sol ön far bir garip duruyor, panjur ve far üstü daha açık.
Sağ ön çamurluk farklı renk

Bence miladı dolmuş, eski teknoloji bir araç, Vectra B alacağıma sınıf farklı da olsa Astra G alırdım. 5-10 sene önce sorsaydınız, 1sn. düşünmeden alın derdim. 15 senelik elektronik araç, sürekli arızalara hazır olun. Forumda leşleri alıp, opele lanet okuyan çok var.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış anlamayın ama ben olsam mecbur kalmadıkça galeriden araç almam.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış bu düşünce benim ticaret yapan arkadaşlarım var,ki bir süre önce birlikte yapıyorduk,ben binmeye kalksam okadar temiz araba aramayla düşüremem...
çoğu zamanda piyasa fiyatının 1-1.5 altına araba veriyordum,veya hala veriyorlar...''hatta adı lazım olmayan bir bayiden 12 tane astra sedan aldıkki esas ozaman para kazandığımı bilirim bu işten''arabalar kiralıktı ama sahibi binse bukadar temiz olabilirdi...

tüm galerileri aynı kefeye koymayın,paraya ihtiyacı olmayıp sadece adres belli olsun,dostlar alışverişte görsün diye bu işi yapan kimsenin günahına girmeyecek kişiler tanıyorum...

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsi fikrim, Gerçek 160.000 km altı Vectra sayısı 10 u bulmaz. İlan için söylemiyorum genel konuşuyorum. Bunu düşünün.

Direksiyon, elfreni iğrenç,
Izgara boyaları garip, original değil.
Sol ön far bir garip duruyor, panjur ve far üstü daha açık.
Sağ ön çamurluk farklı renk

Bence miladı dolmuş, eski teknoloji bir araç, Vectra B alacağıma sınıf farklı da olsa Astra G alırdım. 5-10 sene önce sorsaydınız, 1sn. düşünmeden alın derdim. 15 senelik elektronik araç, sürekli arızalara hazır olun. Forumda leşleri alıp, opele lanet okuyan çok var.

Astra g kullandım hocam. Onların temizide şuan 25 den aşağı yok. O fiyata Vectra c düşünebilirim belki üste biraz daha koyup. Cdx vectra bulsam onla ilgilenecektim ama dediğiniz gibi 160bin altında arac yok gibi. Gerci 50binde bile satan var ama 5000 koyuyor fiyata.

Direksiyon ve vites benimde hoşuma gitmedi ama genel duruşu diri görünüyor. Far üstü baktığım diğer gt lerde de öyle. 2-3 parca boyalı diyor muhtemelen çamurluklardır o zaman.

Izgara neresi oluyor tam olarak? Ayrıca expertize girdikten sonra galeri olması bence problem değil. Temiz uygun olsun yeter bana :D

Teşekkürler ayrıca

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:01 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:56 ----------

Maidı dolmadan ziyade fiyat zaten çok değilmi ???

99 gt bu fiyatın altında cok yok. 17-26 arası fiyatlar ve kmler ortalama 200binde. Daha uygun olanları değişen veya baya boyalı. Bulunursa bu fiyata temiz cdx mantıklı ama oda yok.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
200bin km altında vectra almayınız, alacak olursanız ilk sahibinden veya ikinci sahibinden olduğunu teyit ettiriniz. Direksiyon, el freni, vites çevresini kontrol edin, bu aracınkiler haşat olduğundan belediye otobüsü gibi kaplama yaptırılmış, koltukların rengi atmış ve 2-3 parça boya dediği bel altı komple boyalı olabilir.

Genel olarak bu yaştaki bir araba olarak temiz duruyor ancak direksiyon, el freni ve havalandırma ızgaralarını orjinal görüntüye döndürmek 300 lira gibi bir rakama patlayacaktır. 18.500 gibi bir rakamda anlaşırsanız, motorun da sağlam olduğundan emin olursanız alınabilecek bir araba olabilir. Tabi galeriden alınan araba her zaman için risk taşır.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karar anı arkadaşlar daha yorumlarınızı bekliyorum.
Aradım görüştüm galericiyle. Araç müşterilerinin bir aracı ve müşteri aracın 2. Sahibi. Kesinlikle değişeni yok diyor.
Kendileri de expert yaptırmış ve sonuç:
Emre arkadaşın dediği gibi sağ çamurluk yarım boyalı. Helal olsun bu arada resimden renk farkını gördü :)
Kaput önden ortaya kadar boyalı-vernik karışımı birşey dedi. Kesinlikle işlem yok. Parçalardan bahsetti baya oynama değişim yok dedi. Telefon sesi gitti tam duyamadım.
Ve 3. Parca boya şoför kapısı ve hemen arka kapı plastik çıta altı boyalı. Çıta üstü temiz.
Motor %83 dedi.

Şimdi karara etken sorularım. Bu %83 verim midir nedir ve bu haliyle nasıldır? Fiyatta birşey yaparız ama abimle görüşün hafta içi dedi. 19500e zorlarız eğer bu şartlarda alınırsa. Sizce? Ve ızgara dediğiniz tam olarak neresi anlayamadım :(

Değerlendirmelerini esirgemeyen arkadaşlara tekrardan Teşekkürler.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araç içi konsoldaki hava girişlerinin etrafı gri bişeyle kaplanmış ve direksiyonun etrafı rezalet, siz rahat edermisiniz bilmiyorum ancak ben basarım 200 lira hakiki deri kaplatırım o direksiyona :(

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bir kere kilometreyi geçicekler bu yaşta bir arabanın bu kilometrede olması imkansız benimm eski Tigram 2007 trafiğe çıkışlıydı o bile 126.000 km'deydi. İkinci olarak motor durumunun sağlıklı olacağını düşünmüyorum motor yüzde 83 demişler neye dayanarak sanayiye sokuyor usta yağ yakmıyor teklemiyor, koklamıyor diye gidiyor yüz üzerinden değer veriyor :) dyno sonucu varmı elinde ben senin yerinde olsam araca bakmaya gidiceksen bir kaportacı ve motor ustanı ya yanında götür yada önceden ayarla çünkü galericiler yanına elemanını veriyor ustanın gözünün içine bakıyor adamda ses çıkaramıyor. Bunlara dikkat et ve ben senin yerinde olsam bir dyno test yaptırırım neyin ne olduğu belli oluyor. Birde şunu söylemek isterimki ben olsam 2.000 liea fazla veririm elden alırım galeridekiler çok sahtekarlık yapıyor hadi yapmadı neyin ne olduğu belli olmuyor elden aldığında yenilenen parçalar, yapılan bakımlar, yaşanılan sorunlar, dikkat edilmesi gereken şeyler herşey hakkında bilgin oluyor o yüzden elden almanı tavsiye ederim birde bu yaştaki bir arabada kilometre en son bakılıcak yerdir çünkü düşük kilometresini bilmak çok zor olanda büyük ihtimal düşürülüyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi