Vectra B GÖsterge Sökme-Led Takma-Resimli

niyazi06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar resimler gözükmüyor kutu içinde çarpı gözüküyor yenilememiz mümkünmü acaba teşekkürler

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu paylaşımlarla servisler tarihe karışacak gibi geliyor..Üşenmeyip uğraşan kişi herşeyi kendi yapabilir..Yeter ki böyle yol gösterenler olsun..Sağol paylaşımın için...

hocam bizim gibi ibr pazar günleri boşu olan insanlar için zaten servisler ustalar var işsiz güçsüz boş gezenin boş kalfası olsak oturup uğraşırız bütün gün ama ne yazıkki sabah 8 akşam 6 cumartesileride dahil çalışıyoruz tek boş günümüz pazar pazarımıda bu işe ayıramam o yüzden ustalar servisler bu tip konularda tercih sebebi oluyor..

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
hocam bizim gibi ibr pazar günleri boşu olan insanlar için zaten servisler ustalar var işsiz güçsüz boş gezenin boş kalfası olsak oturup uğraşırız bütün gün ama ne yazıkki sabah 8 akşam 6 cumartesileride dahil çalışıyoruz tek boş günümüz pazar pazarımıda bu işe ayıramam o yüzden ustalar servisler bu tip konularda tercih sebebi oluyor..

burasına katılmıyorum...bir işi kendin yaparsan daha fazla zevk veriyor...

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o konuda haklısında olmayan vakitte nasıl yapıcaz hocam :) şirkette masanın üstüne farı koyup işi gücü bırakıp onlamı uğraşıcam :D :D

gslibugra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sıze tavsıye
1. lambaların watt larıyla oynamayın yanı 3w 5w yapmayın
2.beyaz ısık yapmayın dıger yerler sarı gorundugunden sırıtıyor
3.ısıgı cok acarsanız patlama ve yansıma yapıyor uzun yolda ısınmasını saglyor panelın
4.ısıgı kısarsanız teyp ve kumanda tuslarıda kısılıyor detone br goruntu cıkıyor
bız gecen hafta tezcan kardesımle benım aracın panelı soktuk
tum lambaları yenıden orjınallerıyle osram degıstırdık temızledık taktık mukemmel lgoruntu cıktı bence sarı olan ısık daha ıdeal
butun ısıları beyaz yapma ımkanı olmadıgından ıkı renk kotu gorunuyor
ıslanımlerımı yansıttım saygılar
sana katılmamam elimde değil 2 ay dayandı ve istediğim netliği bana veremedi ben orjinal haline geri çevirdim. iyi bir led bulan olursa bana da haber versin ;)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
ve cockpitlambasi led`li ;)

size kendi ve arkadasinin resimlerinden birkactane göstermekle anlatmaya calisiyim.

bu benim vectramin yeni hali

innenleuchterotweisspt3.jpg

bu astranin

innenleuchtegruen1vd0.jpg

buda arkadasinin vectranin led`lisi

innenleuchte1jo6.jpg

elektrik magzeme satan yerden yeni yuva yapmak icin magzemeler lazim.
yuvari boyutuna kesip, led`leri takip legim yapdikdan sonra orjinal ceyran yerine legimleniyor.

innenleuchteblauweiss4wg6.jpg

Çok tatlı olmuş aydınlatmalar.