Vectra B Ekran Yeri

sarp100

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün aracımın ekranını söktüm. Şeritler çürümüş neredeyse. Çöp oldu ekran. Bir tane çıkma buldum ama o da silik. Şimdi yana yakıla ekran arıyorum. Neyse konuya dönersek ekran bulamazsam veya çok pahalı olursa (Surtaş 1500Tl istedi!) buraya başka projeler yapmak istiyorum. Önce navigasyon düşündüm ama dokunmatik olduğu için vazgeçtim. Sizce ne yapılabilir o boşluğa? Sarı soket 26 pin. Bu pinden gelen bilgileri okuyup verebilecek bir renkli ekran uygulanabilir mi? Önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
4,3" sanırım ekran koyanlar vardı oraya. Uyumlu kitler var piyasada ancak araştırmak lazım.
Ayrıca ekranını yenilemek istersen, açılmış ancak kullanılmamış 32pin gri soket yol bilgisayarı mevcut elimde. Başlığıma göz atabilirsin.

sarp100

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef 26pin sarı soket benimki :( 32pin grilere dönüştürmek mümkün müdür ki?

Aslında video izlenebilecek bir ekran yapılabilir ama o işime yaramaz. Aracı sürerken filme dalarız filan :)

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Malesef 26pin sarı soket benimki :( 32pin grilere dönüştürmek mümkün müdür ki?

Aslında video izlenebilecek bir ekran yapılabilir ama o işime yaramaz. Aracı sürerken filme dalarız filan :)

gri soket ve gri soketli ekran alıp montaj yapabilirsiniz,Rotweilerdan ben de ekran almıştım sorunsuz kullanıyorum, sarı soketin gri sokete dönüşümü forumda mevcuttu....