vectra b cam filmi

mukan kagan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar. petrol yeşili rengindeki vectra b ye aynalı cam filmi düşünüyoum. sizce ? ? ?

kubayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En guzel araba filmsiz araba bence. Ama illa yaptiricam derseni siyah film derim. Yesile gri film uyumsuz durur

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İllaki yapılackasa siyah tonlar düşünün. Araç koyu yeşil ve aynalı vb. renkler tamamlamayabilir aracı. Yıllar önce yeşil Doğan SLX' lere çekiliyordu aynalı ama görüntü yönünden nasıl olduğunu unuttum bile :)

mukan kagan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz gibi filmsiz hali de güzel ama içi deri döşeme olunca sıcaklarda hele şu mevsimde yanıyor. arif06 siz aynalı film doğanlara cekiliyordu dediniz daha o dakikaka aynalı cam filminden vazgeçtim;)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz gibi filmsiz hali de güzel ama içi deri döşeme olunca sıcaklarda hele şu mevsimde yanıyor. arif06 siz aynalı film doğanlara cekiliyordu dediniz daha o dakikaka aynalı cam filminden vazgeçtim;)

Ortaokul yıllarımda o zaman yeşil SLX' ler meşhurdu ve aynalı takan ortalıkta gezerdi. O zaman hayran hayran bakardık renkli cama, çelik janta. Ama o zamanın aynalısı şimdiki gibi yarı saydam değildi ve nasıl durduğunu tam hatırlamıyorum. Siyahın zamanı ve rengi ne biter ne de eskir. Siyah olarak arka cam koyu ve diğer 4 yan cam açık koyulukta güzel durur bence.

mukan kagan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah arif06 . tabi her devrin gelip gecen modaları var. dediğiniz gibi aynalılarda dogan zamanlarıda kaldı elleham;) numara olarak arkalara ve yanlara kac numara tavsiye edersiniz. ayrıca ön camdada şık duruyor. ön cama da belki bir numara olması görüşü engellermi? saygılar