Vectra B 2 Aracıma Açık Hava Filtresi Uygulaması Yaptım

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bülent alperin arabası tek kayseride masllah cok ugrasmıs cok emegi var cd ile yanına geldimde bir kere yanasmadı :):) birde kayseri parkın ilerisinde karpuzcuda var aynı renk fena durmuyor battal gazide var aynı renk arka tampon farklı renk hatta :)

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim yorumun için oktay bizim en büyük merak işte .))

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
övünmeyi hakeedeiyorsun araba gercekten süper 4 lü manifoldu yeter bence :) ikinci fotodaki jantları satmıstın sanırım birde ses geliyormu senden hava filtresinden :)

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok oktay ya ben filtre sesi alamadım hiç bu x20xev motordan bende performansa yönelik taktım sonra .) kt5 ler bende ama 18" sürtüyor ofseti fazla geliyor bende 17" kromlara düştüm şimdiyse siyah sac jantlar war kış modu :D

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum emin ol görüyorum seni :) arabaya agzım acık halde :) gercekten cok güzel bende nazardan koruyor diye espiri yapıyordum arkdaslara ama malum kıs geldi gecektende

burockk61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rolantide stop etme

ARKADAŞLAR BU SORUN İÇİN YAKLAŞIK 800 TL HARCADIK SORUN HAVA DEBİMETRESİNİ DEĞİŞİNCE GEÇTİ. BİLGİLERİNİZE AKLINIZA GELEN SENSÖRLERİN HEPSİNİ DEĞİŞTİK MOTOR TESİSATINI ELDEN GEÇİRTTİK .EN SON HAVA DEBİMETRESİNİ DEĞİŞTİ USTA VE SORUN ÇÖZÜLDÜ.
HAVA DEBİMETRESİDE İNTERNETTE 145 TL CİVARINDA.
NERDEYSE ARABAYI SATACAKTIK VİCDANIMIZ ELVERMEDİ İNŞALLAH İŞİNİZE YARAR BU BİLGİ.,:sopa:

byroqqo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri tekrar güncellermisiniz ??