Vectra Aranıyooor

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17000 mi ?
o araba pertten dönmedir hacı :D topla topla bitmez. ya sele uğramıştır yada alttan darbe almıştır değişeni yoksa. ;) yoksa 2 parça değişenli komple boyalısını vermezler o fiyata ;)

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17000 mi ?
o araba pertten dönmedir hacı :D topla topla bitmez. ya sele uğramıştır yada alttan darbe almıştır değişeni yoksa. ;) yoksa 2 parça değişenli komple boyalısını vermezler o fiyata ;)

aldım sıkıntım yok ama opele ısınamadım :/ seneye go VW

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldım sıkıntım yok ama opele ısınamadım :/ seneye go VW
abi vectra c biniyorsun 17 bine aldım diyorsun ısınamadım diyorsun ısınamazsın tabi :D
bak ben birini sattım birini alacağım diye uğraşıyorum :)
17 binlik vectra c adam olmaz...

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi geçen gün bu forumda 4 milyon km yol yapan 1972 modeldi yanlış hatırlamıyorsam araba vardı..Hala daha gidiyormuş..Bizim araçlar onun yarısı kadar yapamayacak mı? :)

Yapamaaaaz bak ciddi diyorum yapamaz :) benim kayinpederde jetta var 70 80 model dizel daha kullanıyor canavar gibi hemde :D ama ben yeni motorlara bakınca o hali göremiyorum hiç gerek ustaların hatası gerek bizim bakim hatalarimiz bide o araba çok yorgun duruyor :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi zaten komposto gibi arabaları alıp da sonra opel araba yapmayı bilmiyor yok çekmiyor çalışmıyor diyorlar...Arabayı üzersen araba da seni üzer.. 15 bine de vectra var 45 bine de ;) nedeni elbet olmalı..

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi zaten komposto gibi arabaları alıp da sonra opel araba yapmayı bilmiyor yok çekmiyor çalışmıyor diyorlar...Arabayı üzersen araba da seni üzer.. 15 bine de vectra var 45 bine de ;) nedeni elbet olmalı..

Hah aynen kardeşim ucuz etin suyu kara olur demiş atalarımız :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık vectra aranmıyor çünkü alındı :D
Hayırlısıyla arabamızı aldık. 1100 km yolumuz yaptık :D artık yeni yuvasına kadar getirdik kazasız belasız.
134620 km oldu şimdi :D yağ bakımından sonra 12 bin km geçmiş yağ çubuğunu çektim full gösteriyordu. Hiç ekleme falanda yapılmamış.
Tek sorunumuz var araç silkeleme yapıyor 1500 2100 devir bandı arasında. egr boğaz kelebeği temizliği gözükecek anlaşılan. birde gaz ayarı ve filtre değişimi zamanı gelmiş. ankara gerede otobanında 185 dedi sıkıntısız tık demeden. birde bu manavgat konya yolunda dağları tırmanırken 5 bg ve tork fazlalığını hissettim eskisine göre diyebilirim...

ubkubk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin Fatih, bende kaç kere kapısından döndüm vectra c nin aaaaah ah hanım sağolsun :) En güzel günlerde kullan...