vectra a modifiye başlangıç

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar ufaktan ufaktan başlamanın zamanı geldi orjinalini fazla bozmadan sade birşeyler düşünüyorum ilk etapta angel eyes ve stop falan başlıyım dedim bide ihtiyactan koltukta takıcaz çürütmüşüz koltukları

fk angel eyes vectra a siyah zemin elif tuning de buldum ama çok pahalı geldi gecen sene ankara finspeed e sormustum 330-350 gibi bir fiyat vermişti üstelik euroda düştü yani bu elif de niye pahalı daha ucuza bu ürünü nerde bulabilirim
http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=4208&k_id=488

fk stop bu ürünü hiç bulamadım fk nın bi distribitörü yokmu 7 noluı stop çok hosuma gidiyo bi bulsam
adsız96.jpg

elif tuning de monza nın koltukları bizim keseye daha uygun 2 secenek arasında kaldım deriye 890 degermi bilmiyorum zaten sunidir herhalde digeride 700 e yakın

kumaş olan
http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=2271&k_id=59

deri
http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=2272&k_id=59

arkadaslar yine bu ürünleri daha hesaplı bulabileceğim yer varsa bana bildirin lütfen

bide e-baydan plasma tacho buldum bana göre türkiyede nerden bulabilirm

http://cgi.ebay.de/Plasma-Tacho-Tac...ryZ72986QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

çok soru sordum galiba ama bide ankarada bu kaput uzatma işlemini ypan biri varmıdır

kaput uzatınca kaputun altta güvenlik kilidi var aradan elimiz nası gecicek :)

yine ankarada vectra a ların herkes bilir siyah kapı kolu tampon üstü kapı şeritleri bunlar boyanırmı kaplamamı yapıyolar yardımcı olursanız sevinirm

şimdiden teşekkürler

hasan_serg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya adanada?
ben dış görünümde harbi bi modifiye yapmayı planlıyorum.ama adanada parça bulmam mümkün olmuyo.fazla vaktim de yok gezemiyorum.bi kaç yer buldum tlf açtım elimizde yok ama getirtiriz dediler.bazı fiyatlar aldım.istanbulda bir arkadaşımdan rica ettim o bir yere sormuş.onun sorduğu stop ucuz benim sorduğum pahalı.onun sorduğu angel far pahalı benim sorduğum far ucuz onun aldığı fiyata göre.yani hangisi nerede ucuz araştırma yapmaktan sıkıldım.güveneceğim bir yer olsa da ben bunu bunu istiyorum getirt veya ver desem.sonuç olarak ben de bi çok parça arıyorum.resimlerini ekleyeyim yardımcı olursanız sevinirim...

far

27082opel20vectra20a20szp5.jpg

frontscheinwerfersetangrc7.jpg

image000345xasl1.jpg

bu fara xenon almayı planlıyorum ampul modeli ne acaba bunun H?
stop

fkrlx06042bn7.jpg

FKRL81040.jpg

vectra_reara.JPG

arka plaka iptali düşünüyorum resimdeki gibi.

spor yay ve amortisör:ama aracımın esnekliğini yitirmesini istemiyorum.yere yaklaşmasını istiyorum fakat ön lastikle çamurluk arasındaki mesafe 2.5 cm.ve jantım dışarı çıkmış vaziyette esneyince lastik çamurluğun içine girmiyo yani. voglantın bir yayını buldum 3 cm düşürüyo.aracı alçaltmasam da leylek gibi duruyo.nasıl olacak şaşırdım kaldım.

kadran: indigo veya plasma tacho die geçiyor.

zt-idg-astrF.jpg

38069681lg0.jpg

20-240 km/h ve 8000 devir

logosuz ön panjur: logoyu kendi kaportacıma da çıkarttırabilirim galiba

OPEL%20VECTRA%20A%20e%20lok

ön ve arka tampon: bana 2.500 ytl gibi bi fiat verdiler pahalı geldi bana biraz.döşemelerimi yaptırırken duydum 400 ytl ye yapıolar demişti döşemeci o da başkasından duymuş.aslı varmı bilemiyorum.

ön tampon konusunda çok kararsızım.hoşuma giden çok model var hangisi daha çok yakışır bilemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

wall4.jpg

k2_1_800.jpg

erybgyn5fr3.jpg

opelvectraaprzodf60progrp9.jpg

ama arka tampon ve arka cam üzeri spoiler(adı bu die biliyorum) kesinlikle bu ikisinden biri zaten çok benziyor 2 tampon birbirine.bagaj üzeri spoileri de çok beğeniyorum fakat yakışırmı bilmiyorum

vectrab184gvoo8.jpg

thevec31enxx9.jpg

bu da istediğim marşpiyel ve kaput uzatma

03042006110023qn1.jpg

marka ve parça isimlerinde yanlışlarım olabilir mazur görün.tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.fiyat konusunda veya alabileceğim yerler konusunda fikirlerinizi bekliyorum.bunlara ayırmam gereken toplam bütçe nedir bilen varmı? şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya en sondakiyle angel eyeslardan sonra duran çok süper ya off tamponalr aynıymıs zaten türkiyede kimse ypamaz bu tamponu herhadle

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah tabanlı far çok güzel oluyor kaput uzatmave logo iptali olduu zaman.düşünceler gerçekden çok güzel plazma kadranlar falan yapıldıkdan sonra görmek isterim.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra a içn ledli stop varmı bilmiyorum ama bence varsa onu tercih edin. ledliler daha şık duruyo

hasan_serg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra a içn ledli stop varmı bilmiyorum ama bence varsa onu tercih edin. ledliler daha şık duruyo
led gerçekten hoş ama biz ledliden vazgeçtik bunları bulsak şükredeceğiz:( .
almanya araştırmalarım sürüyo.bir arkadaşımın kız arkadaşı orada.gelirken ona birkaç parça getirtmeyi düşünüyorum da bazıları belirli bi fiat üzeri olan ürünlerin gümrüğü olduğunu söyledi.bu konuda bilginiz varmı.bir de ben bi far aldırsam almanyadan türkiyeye yollatsam kargo masrafı ne olur.250 € luk bi fara gümrük uygulanır mı? şimdiden teşekkürler...

mehmetpolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"indigo, plasma, tacho" kadran her yerde resim olarak belirtimiş ama kimse nerede bulacağımız konusunda yardımcı olmuyor. astra f 2.00 gsı aracım için yaptıracağım.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"indigo, plasma, tacho" kadran her yerde resim olarak belirtimiş ama kimse nerede bulacağımız konusunda yardımcı olmuyor. astra f 2.00 gsı aracım için yaptıracağım.

www.ebay.com

www.ebay.co.uk

www.ebay.de

gerci hepsi aynı aama bazı ürünler ssadece ebay.de de çıkıyor

orda kesin bulursunuz en ucuza bulabilceginiz yer ebay