Vectra 99 full CD /Yakıt çok aşırı/ACIL yardım

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ılgınız ıcın tesekkur ederım ,

aracta sıralı sıstem tup mevcut, aynı zamanda aracım otomatık vıtes.
camdakı bugulanmayı gıdermek ıcın dıjıtal fanları calıstrıyorum ECO tusuna basarak.
ancak bu durumdakı ısıtma klıma olarak mı calısıyor yoksa kalarıfor olarakmı bılmıyorum.
bıldıgım tek sey aracım sehır ıcınde 0,45 kurus tüp yakmasının normal olmadığı.
petrolde bır sorun olabılırmı acaba yada tup deposunda kacak felan olabılırmı ,
Eco tuşunun lambası yanıyorsa sadece kalorifer çalışır. Bu durumda klima devreye girmez...

seyhan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gazda ölçüm benzindeki gibi yapılmaz... gaz deposunu tamamen bitirin depoyu doldurun ve kaç litre aldığını not edin... ondan sonra depo bitene kadar kaç km yaptığınıza bakın ve not ettiğiniz litre ile karşılaştırarak hesaplayın ne kadar yaktığını...

çok doğru

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı pompalar fazla yakıt basıyor. örneğin 10 litre harcamışındır pompa 14 litre basmıştır. birde şu aralar lpg ler gerçekten çok yakıyor. bende de aynı durum sözkonusu. kış mevsimi dolayısıyla katkı falan oluyor litre bazında az km yaapılması bundan mıdır bilemiyorum.

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birincisi otomatik vites ikincisi ise 75 km değilde biraz daha fazla yol yapıp tekrar fulleyin vede ölçün , bir diğer konu ise motor soğukken (ibre normale gelmeden) gaza çok basarsanız resmen içer ister lpg olsun ister benzin olsun