vectra 96 otomatik camkaldırma

dursunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadalar epeyce bir süredir sizlerle olamadım bulunduğum yerde net olmadığı için.sizlerdn bir ricam olacak.96 vectra cd ım var.ucbucuk yıl once aldım.aldığımda kapıları kilitleyince camlar otomatik kalkıyordu.bir müddet sonra kalkmamaya başladı.nevşehirde bir elektrikci cam kaldırma modülü bozulmuş dedi.dogumudur.ayrıca forumda söylenenleri yaptım üç saniye bekleme falan olmadı.ama geçenlerde kumandayla ugraşırken kendiliginden kalktı anlam veremedim.bir fikriniz varmı.haftaya ankaraya geleceğim ankarada bir elektrikçi tavsiye edermisiniz.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi normalde anahtara basılı tutunca camlar kalkar.akü kutup başı söküldüyse her cam için 5 er sn basılı tutarsan senkronize olur.hala düzelmezse tech2 ile merkezi kilit beynini omega olarak tanıtacak.o elektrikçiyede gitme bir daha :)

dursunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ksrdeş cevsp için sağol.dediğini yapayım.inşallah olur.anahtarla kilitleyincede kalkmıyor.her yolu denedim bekleme falan hepsini yaptım.birde önceden camların hepsi kalkmıyordu.sol arka cam kapı açıkken cam düğmesinden bile kalkmıyor.

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Anahtarla kitleyince BASILI TUT.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de anahtarla çevirip tutunca kaldırıyor ama basılı tutunca kaldırmıyor. bunu nasıl çözeriz ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
bende de anahtarla çevirip tutunca kaldırıyor ama basılı tutunca kaldırmıyor. bunu nasıl çözeriz ?

Original de böyle zaten.

Siz tech2 ye bağlayın, aracı omega olarak seçip merkezi kilit bölümüne girip güncelleyin. Sonra kumandadan kapama aktif olacak. 8 sene oldu net aklımda değil adımları The Day Walker ezbere biliyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Bu tür bir özellik olduğunu ben de ilk defa bugün duydum.:(