vectra 2.0 dti yardımmm

yucel57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan 1 yıl önce 2001 vectra dti aldım ama aldıgım günden beri ir turlu aracın cekisini düzeltemedim gitmedigim usta kalmadı arabam sanki 2.0 motor gibi degilde
1.3 gibi cekis dusuk gazı gec alıyor enjektor temizligi pompa basıncı turbo selenoid valfleri falan degisti biraz duzeldi suan gazı gec alıyor gazı bastıktan 2 3 saniye sonra gaz yiyor bu sorunlar yüzünden arabadan sogudum bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen:help:

mesut6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan 1 yıl önce 2001 vectra dti aldım ama aldıgım günden beri ir turlu aracın cekisini düzeltemedim gitmedigim usta kalmadı arabam sanki 2.0 motor gibi degilde
1.3 gibi cekis dusuk gazı gec alıyor enjektor temizligi pompa basıncı turbo selenoid valfleri falan degisti biraz duzeldi suan gazı gec alıyor gazı bastıktan 2 3 saniye sonra gaz yiyor bu sorunlar yüzünden arabadan sogudum bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen:help:

bu motorlar boyle fisek gibi olsun beklemeyeceksin bende de 2.2 dti var torklu arabadır rampada cok iyi gider bayılmaz ama bastıgın gibide fırlamaz zaten tahminimce senn araban 100 bg benmkide 125 bg bu motorlara bu beygir gücü az bence lakin dayanıklı motor . bu gibi dezavanjtaları yuzunden tutulmadı diye yorum yapıyorum ben bu motorları benm yorumum bu yanlıs anlasılmasın yine

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manifold temizliği + kelebekler ????? egr nin bakımı,map sensörün kirlendi ????

yap bunları ;) ondan sonra bak bakalım :)

yucel57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın yine bırakıcam sanayiye suan turbo devreye girmiyor galiba velflerde sıkıntı var galiba yine