Vectra 1.9CDTI '06

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert senin arabanın o ön plakayı düzelttir ya. ben onu ilk gördüğümde kazada yamulmuşta düzeltememişler gibi bi algı oluşmuştu bende :D
Benim kadar pimpirikli bi insan var mıdır ya plakadan kaza tespiti FOREVER! :rakir:

Ama bu konuda bir çok insanla sabaha kadar tartışırım bu konuyu. İnsanlar o kadar ihmalkarki, böyle önden kaza yaptığında plaka yamulduğunda delindiğinde falan, çekiçle düzeltip geri takıyorlar. Gidip yeniden plaka alma gereği duymuyorlar. İnternette arabalara bakarken yamuk yumuk plaka gördüğümde şüpheleniyorum nedense :D Geçenlerde bi arabaya bakıyorum, ön plaka pırıl pırıl, arka plaka perte çıkmış ve Opel Astra yazılar vs yok... Aşağıya bi indim açıklamaya, bagaj kapağı değişmiştir yazıyor :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonla cam filmi takılmadımı hala :dil: :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
APP plaka sevmiyoru ben ahmet, yetkili servise bakıma sokucam onun plakalıkları zaten şekil :D
zenon yerine beyaz ampul takıcam can, güzel duruyo ama şimdilik osramları takarım, motoru hayvana çevirdikten sonra zenon bodykit jant falan anca düşünürüm :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
osram hyper white5000k var her yerde olmuyor ancak tavsiye ederim..bi cok marka ve beyaz ampül denedim en iyisi beyazı bu :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zenon gibi görünüyo mu peki :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ev ahalisi biraz çeliştiriyo beni, satar daha iyisini alırız falan diyolar böylelikle harcama yapmaktan kaçınıyorum :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert senin arabanın plakayı sorguladım, Renault çıkıyo :D Naptın sen plaka mı değiştirdin?

A20aXq.jpg