Ve SONUNDA BASLADIIIIII :)))))))))

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
Patlar nihayetinde araba diilmi :D
1 kere conta yakmışlığı var pistonların üstü komple detonasyon lekesi.
şu an kompresyon diplerde segman istiyor. doğru torkla yapılınca neden patlasınki altı üstü standart piston. :D sıkıştırma oranı zaten diplerde benim volvo patlamadıysa bunun patlaması imkansız gibi bişey abi :D setup aynı diyosun arabada değişmeyen tek blok içi kaldı :D üstüne koyduklarım zaten eski haliyle 1 vidası bile aynı değil aklına ne gelirse değişti.

ilk çıktığında mlr de nal topluyordu bi dönem en hızlıydı sonra yine nal topladı sonra yine en iyilerden oldu bu işler dönem dönem olduğun yerde kalarak hiçbirşey olmuyo zamanın gerisinde kalmamak için eldeki tatminde etse 1 adım atmak şart.Bilmiyorum ben elimden geldiğince çıtayı yukarı taşımaya çalışıyorum. Bilmiyorum yapabildikmi

ben adam gibi yapılmış kadett c20let bekliyorum SENDEN biliyosun ben çok kadett aradım sonra astra gsi aldım sonra sinan başçavuş mlryi bi sen yaşatırsın dedi astrayı sattık. ama yinede bi kadett tutkusu var bendede. kötü serkanın hurdasını o durumdaki façoz bi arabayı bile almayı düşünmüştüm sırf kadett diye konyalara falan gittim.MLR benim modifiye hayatım başladığında 2002 de falan örnek aldığım arabaydı her zamanda takdir ettiğim araçtı hatta 2002 senesindede astra gsi alıyordum nasip olmadı. Artık eskisi kadar hevesim kalmasada kadettin adam gibi yapılması beni heyecanlandırıyo. bilmiyorum sende benim gibi bir canavarmı yaratmayı düşünüyorsun yoksa k16 yla tadında bırakmayımı. kadett bu iş için en uygun taşıt kesinlikle.

uygun fiyata varsa belki alırım bi tanede ben. :D

Son düzenleme:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manyak herif :D:D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okan abi seni canı yürekten tebrik ediyorum efsanelere bir bir can veriyosun :) İnş. bu canavarda istediğin gibi olur ;)

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efsane bu haliyle bile çok çekici duruyor umarım istediğiniz gibi bir makina olur Allah utandırmasın.:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun guzel makına

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben böyle bir arabam olsun istiyorum...ama babam almıyo :D