Valeo far hakkinda yardiimm !!!

RBK.GSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba
Valeo marka far hakkinda bilgisi olan var mı. Almalı mıyım almamalı mıyım? Yardımcı olun.. ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Farlar önemlidir, önemli aksamlarda orijinali pahalı diye daha ucuz ürünleri tercih etmemek lazım. Ben bir zamanlar o hatayı yaptım, araca bir türlü uygun far ayarını tutturamadık. Kısalar ayarlanınca uzunlarda sorun oldu, uzunlar ayarlayınca da kısalarda sorun oldun. Şehirlerarası yolculuklarda geceleri görüş problemi yaşayınca mecburen farları değiştirmek zorunda kaldım.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Valeo her türlü alınır zaten üreten o.

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farlar önemlidir, önemli aksamlarda orijinali pahalı diye daha ucuz ürünleri tercih etmemek lazım. Ben bir zamanlar o hatayı yaptım, araca bir türlü uygun far ayarını tutturamadık. Kısalar ayarlanınca uzunlarda sorun oldu, uzunlar ayarlayınca da kısalarda sorun oldun. Şehirlerarası yolculuklarda geceleri görüş problemi yaşayınca mecburen farları değiştirmek zorunda kaldım.

aynı hatayı ben de yaptım :)
ayar işi gerçekten bende de sorun oldu. hatta ayar vidası bozuldu şimdi ne aşağı ne yukarı kalkmıyor. Allah'tan ayar düzgünken bozuldu :)

RBK.GSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim bilgiler için teşekkür ederim. ama ben sadece sis farı alcam. 2001 astra f kasa var. sislerimin 1 tanesi kırık. değiştirmişken ikisini de değiştirmek istiyorum. Orjinali cidden cok pahalı GM sis farı tane fiyatı 170-190 tl arasında. valeoda üretici firma olduğunu duydum. DEPO diye bir marka var birde arkadaşım almıştı ikinci gün sinirlenip kırdı farı :D ama sizce VALEO sis farında her hangi bir problem yaşarmıyım?

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Valeo üretici firma. Sorun yasamazsin. Tabi bi sis fırından ne bekliyosun onuda önemli :) orjinal kalitede ürün almak istersen Valeo

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim değiştirdiğim farlar da depo markaydı. Depo marka sis lambası kullanmadığım için olumlu veya olumsuz yönde bir yorum yapamam ama sis farları için ufak bir hatırlatma yapmak isterim, sis lambaları normal farlar gibi aydınlatma yapmaz.

RBK.GSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese cok tesekkur ettim. O zaman valeo sis farlari gelsin :))