V Kayış Gergisinden çıkan traktör gibi ses

res_23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar V Kayış Gergisinden klimayı açınca traktör gibi ses geliyor sanki dizel araç gibi zaten gözle görünüyor V Kayış Gergisi acayip sallanıyor eylül ayında değiştiler şubatta tekrar aynı sorun tekrar değiştiler şimdi aynı sorun yeni parça istedim İnna marka taktık yine aynı kayışı değiştik yine aynı çözüm yok yok yok klima kapalı iken araç yükte değilse sıkıntı yok ama klima açık ve yük olursa bildiğiniz traktör gibi ses var
Acill Yardım!!!

İlginize Şimdiden Teşekkürler.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar V Kayış Gergisinden klimayı açınca traktör gibi ses geliyor sanki dizel araç gibi zaten gözle görünüyor V Kayış Gergisi acayip sallanıyor eylül ayında değiştiler şubatta tekrar aynı sorun tekrar değiştiler şimdi aynı sorun yeni parça istedim İnna marka taktık yine aynı kayışı değiştik yine aynı çözüm yok yok yok klima kapalı iken araç yükte değilse sıkıntı yok ama klima açık ve yük olursa bildiğiniz traktör gibi ses var
Acill Yardım!!!

İlginize Şimdiden Teşekkürler.
problem kasnakta yada klima kompresöründe olablirmi?

res_23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 usta baktı hepsi v kayış gergisi dedi. kasnak veya klima ile ilgili bişey demediler ama yinede ben sizin dediğiniz parçalara bi baktırayım Tşk.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
3 usta baktı hepsi v kayış gergisi dedi. kasnak veya klima ile ilgili bişey demediler ama yinede ben sizin dediğiniz parçalara bi baktırayım Tşk.
dedikleri parcayı yani gergiyi daha once değiştirdiydeniz ve tekrardan bozulduysa demekki kasnak veya komresordeki problemler gergi bilyasını bozuyor olabilir diye düşnüyorum.

res_23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 gün önce yeni 3. kez parça istedim usta taktı yine aynı ses vardı söktük tekrar eski gergiyi taktık yani yeni parçada aynı sesi yaptı. yada ustalar bunu takmayı bilmiyo. Dediğiniz parçalarda problem olsa gözle görünürmü egrilik falan dönerken yalpa yapma gibi. Tşk.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
3-4 gün önce yeni 3. kez parça istedim usta taktı yine aynı ses vardı söktük tekrar eski gergiyi taktık yani yeni parçada aynı sesi yaptı. yada ustalar bunu takmayı bilmiyo. Dediğiniz parçalarda problem olsa gözle görünürmü egrilik falan dönerken yalpa yapma gibi. Tşk.
aslında kasnakta egrilip olsa ses sürekli gelir ancak ses sadece klima devre girdiginde geliyosa muhtemelen komresorde vardır bişey

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com

alionur54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konunun takipcisiyim gergi rulmanını mart 2013 de degistirdim haziran 2014 de yine ses yapmaya basladı 15 gun önce degistirdim dün yine ses yaptı neden bu kadar cabuk bozuluyyor anlamıs degilim dünkü sesi sanayiye giderken yaptı ustama dinlettim gergi bilyasından olmadığını soyledi ama ses yine aynı 40 dk yol yaptıktan sonra geliyor ses çıt çıt çıt

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetaydin0006

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Konunun takipcisiyim gergi rulmanını mart 2013 de degistirdim haziran 2014 de yine ses yapmaya basladı 15 gun önce degistirdim dün yine ses yaptı neden bu kadar cabuk bozuluyyor anlamıs degilim dünkü sesi sanayiye giderken yaptı ustama dinlettim gergi bilyasından olmadığını soyledi ama ses yine aynı 40 dk yol yaptıktan sonra geliyor ses çıt çıt çıt

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alternator kasnagini bi degistir. Çıt çıt diye yapabiliyor.