V E C T R A C ' Ler Buraya

gurcusa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm arkadaşlar.ben ali aranıza yeni katıldım.2003 vectra c comfort aldım ve dakika 1 gol 1 arabanın aküsü boşalmıştı,şarz ettirdim ama cd çalar kapandı neyse kodu girdik açıldı aradan 2 gün geçti teyipim çalışmaz oldu ne yapacam bilemiyorum acele olarak yardımlarınızı bekliyorum.eyvallah

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Sunmaz tabi ucuz da ondan :)
Ben Castrol Edge 5W-40 tam sentetik yağ koyuyorum. Bu da iyi bir yağ.4 litresini 70 TL'ye alıyorum.
ozaman 10w40 ta cok ucuz degilki hemserim 10 tl var arada 60 tlde 10w40 fiyatı mobil 1
ama benim korkum 5w40 yağ koyarsam yada 5w30 yağ eksiltme durumu nasıl olur. 10w40 ta 5bin kmde yarım lt eksiltiyor

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eksilme aynı olur. 10W-40 yarı sentetik , 5W-40 tam sentetiktir.
Hele ki kayseri'de tam sentetik yağ kullanan hiç yoktur bence :D
Ben de Kayseriliyim bu arada :D

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayrına üye otomobilleri kısmına aracımın fotograflarını nasıl yukleyecegımı anlatan biri var mı arkadaşlar.
cidden acemiyim.
please

Leonlior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar slm lar. Bende yaklaşık 1 ay kadar önce Vectra C GTS alarak aranıza katıldım;). Araca yaptırmak istediğim bir kaç şey var ama en başta bir kaliper takdırmak istiyorum. Aracımın rengi mavi ve GTS jantlarına uygun olarak mavi veya kırmızı renkte kaliper takdırmayı düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir??

kdemir9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kırmızı yada mavi kaliper taktırmayı düşünüyordum ama bir hafta sonu siyah mat boya ile boyadım cok ekonomik ve güzel oldu tavsiye ederim .

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Elimizdeki Corsa C'yi sattıktan sonra Vecta C'leri düşünmeye başladık.
2006 essentia lar nasıl acaba tutulmuyor mu? Ya da bu arabanın temizine ne kadar verilmeli. Hangisi tercih edilmeli. Bilgilendirirseniz sevinirim. İnternette net cevap bulamadım birçok yorum var.