V E C T R A C ' Ler Buraya

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
he vectralar ii yakıorda ben hesaplamadım, bitince ötünde düdük gidip dolduruyoruz, bi dahaki ötüşe kadar :)

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar çok çelişkili bi kişiliksin :D Yazdıkların hem birbiriyle çelişiyor hemde kendi içinde çelişkili. Hala aklınca dalga geçtiğini sanıyosun.. Neyse uzatmayım amcanın 6.5lt yakan m3 2.0 d aracını çok merak ettim ama :D Sorularının cevabını bilmiyorum, rahatladın mı şimdi ;)

Ya sabır da bir yere kadar sen ne bilmiş ne nobran ne pişkin birisin?Abi dedik alttan aldık hala ilk yaptığın yorum gibi sırıtıp duruyorsun.Sami abi gibi neden anlayışlı olmuyorsun?Yaş diyeceğim de yaşın da yani abi değil amca demem lazım sana.. Yanlışım mı var?Benim aracım 7.8 yakıyor...10 yakmıyor... Dediklerimin sonuna kadar da arkasındayım.Hem gazda hem benzinde 7.8-8.0 litre arası.Yazın da klimadan 8.2 ye çıkıyor...Arabayı merak mı ettin?Görsen de anlayacağını sanmıyorum o arabayı..Çelişkili diyorsun nedir?Şimdi de psikolok mu oldun başımıza?Hemen de anlayıveriyorsun..Ben dalga geçmek için söylemedim onu...Hatırlarsan geçende de aracı yıkama konusunda tartışmıştık..O zaman bana mikro çiziklerden yok hava bile aracı çizermişmiş den bahsedip durdun...Ama ben lastik genişliği lastik basıncı asfalt yol deyince onu saymıyorsun?Çelişkili olan kim?Ben mi sen mi?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehe çoluk çocukla muhatap olursan olacağı bu. Neyse muhatabım değilsin kendi yaşıtlarınla oyna :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
serdar senin, arabanın neyi farklı 109hp yaw? vectra c 1.6 deilmi ?, egzos ile açık hava filitresimi taktında 109 oldu :)