Uzun far

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,2011 model cosmo paket astra j aldım.Bugün dikkatimi çeken şey kısa ve uzun farları açtığımda sadece mercekli kısım yanıyor.Yanındaki ampülde herhangi bir hareket yok.Kısa ve uzun farlar çalışıyor.Nedeni ne olabilir?:bir:

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Arkadaşlar merhaba,2011 model cosmo paket astra j aldım.Bugün dikkatimi çeken şey kısa ve uzun farları açtığımda sadece mercekli kısım yanıyor.Yanındaki ampülde herhangi bir hareket yok.Kısa ve uzun farlar çalışıyor.Nedeni ne olabilir?:bir:

Hayırlı olsun aracınız. Merceklerin yanındaki ışıklar dönüş farları. Direksiyonu sağa çevirdiğinizde sağ taraf sola çevirdiğinizde sol taraf yanar. Sürüşe Duyarı Far ( AFL ) diye geçer ve 9 farklı aydınlatma şekli vardır.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Aracınızı begenmediyseniz bana verin :D

SAMSUNG-SM-G900A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bi xenon diye bir icat işte o :)

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkür ederim.Bu sabah dönüş yaparken yandığını farkettim.Yavaş yavaş aracı tanımaya çalışıyorum.:rakir: