Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet millet çok uzun bir zaman sonra tekrardan merhaba. Gün itibari ile bir işe kalkıştım. Hayır mı olacak yoksa şer mi zaman gösterecek.

Kahvaltı sonrası bir iki opel bayisini ziyaret ettim bugün ve 1.4 otomatik vites benzinli mokka cosmo paketi için el sıkıştım. Corsa mı takasa verdim. Kısmetse perşembe günü corsamı teslim edicem. Önümüzde ki cumartesi günüde yeni arabamı teslim alıcam.

Araba ilk defa dün kapının önünde dikkatimi çekti. Öncesinde hiç bir fikrim yoktu. Hatta aracımı da değiştirmeyi düşünmüyordum ama bugün satın almış oldum.

Şimdi mokka yı nasıl bilirsiniz? :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sportage , tucson, Qasqai , tiguan , kadjar gibi rakipleri varken kesinlikle o paralari hak etmeyen, ic hacim olarak corsadan hallice toparlak bir araba. O segmentte en son bakacagim aractir kendisi. (500x bile mokkadan ustundur gozumde )
"Not:Rakiplerine kiyasla donanim fakiri oldugunuda soyleyebiliriz. "
Bu arada zevkler ve renkler tartisilmaz sizin hosunuza gitmis olabilir gule gule agiz tadi ile kazasiz belasiz binmeniz dilegimle.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sportage , tucson, Qasqai , tiguan , kadjar gibi rakipleri varken kesinlikle o paralari hak etmeyen, ic hacim olarak corsadan hallice toparlak bir araba. O segmentte en son bakacagim aractir kendisi. (500x bile mokkadan ustundur gozumde )
"Not:Rakiplerine kiyasla donanim fakiri oldugunuda soyleyebiliriz. "
Bu arada zevkler ve renkler tartisilmaz sizin hosunuza gitmis olabilir gule gule agiz tadi ile kazasiz belasiz binmeniz dilegimle.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkur ederim. Pskolojikmidir bilemiyorum ama acikcasi diger markalarin hic birine bakmadim. Nedense opel harici araclarda guven hissi olusmuyor bende bir turlu. Direksoyonunda rahat edemiyorum. Belki bahsettiginiz modeller kat kat iyidir ama iste aliskanlik sanirim birazda.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun... Keşke Tiguan'a da bi baksaydınız.. Tiguan'ın sınıfında neredeyse tek araba olduğu düşüncesindeyim.. Ama Mokka'da güzel araçtır.. Yeni kasası gelince daha alınabilir olacağı düşüncesindeyim... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun... Keşke Tiguan'a da bi baksaydınız.. Tiguan'ın sınıfında neredeyse tek araba olduğu düşüncesindeyim.. Ama Mokka'da güzel araçtır.. Yeni kasası gelince daha alınabilir olacağı düşüncesindeyim... :)

Simdi ustun koru baktim. Daha detayli baksam belki farkli bir dusuncede olurum ama az bir fark icin 20000 vermek isime gelmez. VW dogusun elinde heba oluyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Akif yeni aracın hayırlı olsun. Araç içine sindikten sonra diğer markalara bakmak bence zaman kaybıdır. Daha hoş daha donanımlı diye beğenmediğim bir araca asla para bağlamam, sonuçta bütün arabalar ikinci elde değer kaybına uğruyor. Nedendir bilmem ama bizim akrabalar da birer birer arabalarını satıp Mokka'ya geçmeye başladılar. Bana göre Mokka şirin, şehiriçi kullanıma çok uygun bir araç, tek kusuru ufak diyeceğimiz bagajı.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akif yeni aracın hayırlı olsun. Araç içine sindikten sonra diğer markalara bakmak bence zaman kaybıdır. Daha hoş daha donanımlı diye beğenmediğim bir araca asla para bağlamam, sonuçta bütün arabalar ikinci elde değer kaybına uğruyor. Nedendir bilmem ama bizim akrabalar da birer birer arabalarını satıp Mokka'ya geçmeye başladılar. Bana göre Mokka şirin, şehiriçi kullanıma çok uygun bir araç, tek kusuru ufak diyeceğimiz bagajı.

Tesekkur ederim abi. Evet bagaji kucuk ama corsaya alismis biri olarak bu bagaj bana yeter de artar bile. :) Gerci corsa daki gibi bir alt goz de olsaydi daha hos olurdu. Suan icin tek endisem park sorunu :)

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun opel mokka mi teslim aldim. Ben bugune kadar corsa kullaniyorum diye traktor kullaniyormusum. Bir araba bu kadar rahat mi kullanilir. Ilk izlenimlerim oldukca olumlu.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bugun opel mokka mi teslim aldim. Ben bugune kadar corsa kullaniyorum diye traktor kullaniyormusum. Bir araba bu kadar rahat mi kullanilir. Ilk izlenimlerim oldukca olumlu.

Tekrardan hayırlı olsun :) Aracın forumda konusunu bekliyoruz :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanımlarından fiyatlarından hiç haberim yok ama tiguan ın kasası mokkadan çirkin bence.içi geniş olabilşr vs.çok artısı olabilir.hayırlı olsun güle güle kullanın.tabelaları okuma özelliği olduğunu duymuştum bir ara mokkanın doğrumu acaba

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...