Uzaktan kumanda kapı kitleme sorunu....

Mefsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba...

Opel Vectra B 1997 model bir arabam... arabayı park edip kapıları kitlemek için uzaktan kumandanın tuşuna bastığımda camlar ve sunroof kapanıyor ama kapılar kitlenmiyor... neyse deyip kapıyı anahtarla kitleyip bir süre sonra tekrar kapıları açma tuşuna basınca kapıları açıyor ama kitlemiyor ? neden böyle yapıyor anlamadım bu sorun arada oluyordu ama sonra düzeliyordu anlamadım bu sorunu neden böyle yapıyor tamir için götürmedim çünkü biliyorum götürsem komple sistemi değiştirecekler ve çok fiyat çekecekler......

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
anahtarı kontağa takıp kilitlemeyi deneyin. kapanıp açılacaktır sonra dışarıdan deneyin

Mefsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı servise götürdüm ve bana servis sahibi komple değişim diyerek fiyat için konuşmaya başlarken :) arkadan atlayan çıraktı muhtemelen genç eleman abi sen kontağı tam kapatmıyorsun arada ondan öyle yapıyor diyerek sorunumu çözdü deneyeceğim tekrar gelirim dedim ve bugün bir kilo baklava alıp çocuğa götürdüm sağolsun yoksa ustası öpecekti bizim cüzdanı :) Demekki Vectralarda kontağı tamamen kapatmadan çıkartınca böyle oluyor... başka araçlarda denemedim ama

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracımı servise götürdüm ve bana servis sahibi komple değişim diyerek fiyat için konuşmaya başlarken :) arkadan atlayan çıraktı muhtemelen genç eleman abi sen kontağı tam kapatmıyorsun arada ondan öyle yapıyor diyerek sorunumu çözdü deneyeceğim tekrar gelirim dedim ve bugün bir kilo baklava alıp çocuğa götürdüm sağolsun yoksa ustası öpecekti bizim cüzdanı :) Demekki Vectralarda kontağı tamamen kapatmadan çıkartınca böyle oluyor... başka araçlarda denemedim ama

Yarım kapanan kontakdan anahtar kolayca çıkıyormuş...