Uzaktan Kumanda İle Bagaj Kapağı Açma Projesi

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooooo hayranlar çoğalıyor:D Hadi bakalım:D

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel bi çalışma olmuş sustalı anahtar yaparken kesinlikle 3çıkışlı bi anahtar alıcam ama aklımı karıştıran ikinci kilit sisteminin iptal olması oldu.eline saglık
Evet çift kilit iptal oldu ama sadece kumanda ile çift kilit kitlenmiyor. Ama anahtar ile kapıdan çift kitleyebilirsiniz. Gün içinde zaten çift kilit kullanmıyordum. Çok nadir kuytu bi yere park edersem çift kitliyorum.

Çok saolun arkadaşlar. Gün içinde bagajı çok kullanıyorsanız benim gibi, çok pratik oluyor.

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hidroliği ve kolu henüz boyamadım. Renkleri siyah olduğu için bagajın içinde çirkin görünüyor. Yarın onları beyaza boyayacağım. Boyadıktan sonra montajına dair fotolar ekleyeceğim arkadaşlar. Montajını merak edenler varsa eğer.

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok saglam bir calisma olmus.

Bu bahsetmis oldugunuz gazli hidrolik'i nereden temin edebiliriz ? Benim arac coupe oldugu icin bagaj 1 piston yardimiyla yukari dogru aciliyor. Gazli hidrolik isi cozebilir dusuncesindeyim. Ya siz nedersiniz ?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babacan 10 numara olmuş. bide sürücü koltugunun oralara bir buton yapsan süper olur. oturdugun yerden açarsin.
hatta daha sonra abart olayi bide kapat ayni sekilde :):):)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok saglam bir calisma olmus.

Bu bahsetmis oldugunuz gazli hidrolik'i nereden temin edebiliriz ? Benim arac coupe oldugu icin bagaj 1 piston yardimiyla yukari dogru aciliyor. Gazli hidrolik isi cozebilir dusuncesindeyim. Ya siz nedersiniz ?
Gazlı hidrolik dediğimiz sizin bağsettiğiniz piston. Sanayide oto parçacılarda satılıyor. Forumda bi arkadaşta metal görünümlü olanlarından getirtiyor. Ondan da temin edebilirsiniz. Eğer kapağın kendiliğinden açılmasını istiyorsanız normalden daha güçlü olan bi gazlı hidrolik almanız lazım. Böylece kapağı itip, kendiliğinden açılabilsin...