Uzaktan kumanda ile aynaları açma kapama

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Uzaktan kumanda ile aynaları açma kapama

reis e yolum düşerse kullanılan sistemin veya firmanın markasını öğrenir burada paylaşıırm araştırıp bulmanız daha kolay olur

avicenna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok başarılı 045thumbsup 045thumbsup

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
reis e yolum düşerse kullanılan sistemin veya firmanın markasını öğrenir burada paylaşıırm araştırıp bulmanız daha kolay olur
Eyvallah kardesim iyi olur

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
abi 1 ay kadar önce ankara reis e uğradığımda bi broşür görmüştüm. Bizim araçlara chip gibi takılması kolay bi sistem uyguluyorlarmış araca takıyorlarmış. Kumandadan sunrof ve aynalar açılıp kapatılabiliyormuş. Fiyat hakkında bilgim yok. Aynı sistemi cruze ve captivalara uyguluyorlarmış.
o sistem daha birçok işe yarıyor hatta aracın bilgilere ulaşıp necvox vs ekranlara yansıtmaya falan yarıyor basit ama uğraştıran birşey emek lazım aracın beynini kontrol ediyorlar bir bakıma yararlı bir sistem düzgün çalışırsa ben isterim aracıma yaptırmak

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
o sistem daha birçok işe yarıyor hatta aracın bilgilere ulaşıp necvox vs ekranlara yansıtmaya falan yarıyor basit ama uğraştıran birşey emek lazım aracın beynini kontrol ediyorlar bir bakıma yararlı bir sistem düzgün çalışırsa ben isterim aracıma yaptırmak
emek lazım demişsiniz ama acaba farklı sistemden mi bahsediyoruz çünkü broşürden hatırladığım kadarıyla garip bir örnek olacak ama hani eskiden atarilere takılan kasetler vardı aynı onun gibi bişeyi direkt araca takıyorlarmış ellerinde hazır varmış bizim araca o sistem için yuva yapıp direkt takıyorlarmış.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

P.tesi sorucam servise
Merak ettim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
onuda elinle kapat kanka herşeyi otomatiğe bağladın :) :)
Apo bugun insigniada baktim garajda kapatma guzel kumandaya basinca camla kapaniyo. Ama acma mantiksiz cunku aynayla beraber camda aciliyo
Bana kapatsa yeter

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
motor olayı varya kanka biraz sıkıntı olur..bizim ark c kasa vardı.yıkamacı elinle zorladığı gibi kırmış..birsürü para ama normal olsa maliyeti düşüyor..
Apo benim araba cosmo zaten aynalar otomatik katlaniyo