Ustalara Bir Soru

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Vectra 2000 CDX Aracımvar Bunda Motor Kısmından Gelen Bir Islık Sesi Benzeri Bişi var Şarj Dinamosu Diyen oldu bilye vs bu arada triger değişimi oldu bilyelerde değişti ama ses hala var
sanki çatı arasında rüzgar sesi ıslık misali

serviste de anlamadı arkadaş keza bende anlam veremedim şarj dinamosu kısmından ziyade biraz öne yakın gibi triger civarı bi ses ama triger komple değişti hala var

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadş Dün Ayni Sorunu Bende Yaşamiştim Otoyolda 100 Km Hizla Giderken Motordan Islik Sesi Geliyodu Daha Yeni Ustadan Geldim Sağolsun Yapti. Hava Filitresinin Yanmaz Hortumu Yirtilmiş Yenisini Taktik Karbiratöre Giren Hava Borusununda Kelepçesi Gevşemiş Siktik şimdi Tik Ses Yok. Sağolsunlar Forum Arkadaşlarim Fandan Hortumlardan Kaynaklanabilir Demişti Hava Hortumlarindaymiş Problem. Ustalarimizin Cevabini Bekle öyle Yaptir Geçmiş Olsun.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Bende Ne Olduğunu Anlayamadım Ustalarda Herkez Bişi Salladı Ama Tutmadı Olmadı Yani Garip Bir Ses Rolantide çok az biraz artınca devir sesde Yükseliyor Onla

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demekki Sadece Bana Has Bi Sorun Bu Kimsede Yok Garip ???

iiilhami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım su pompasından gelebilir triger seti ile değişmesi gerekiyordu pompa sürtüyor Opel Teame başvur

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam devridaim de değişti set ile birlikte değişmeden öncede vardı sonrada var

ondan kafama takıldı bende triger setle alakalıdır diye bekledim olmadı ama trigerin olduğu yerden gelmekte o kısım yani

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam devridaim de değişti set ile birlikte değişmeden öncede vardı sonrada var

ondan kafama takıldı bende triger setle alakalıdır diye bekledim olmadı ama trigerin olduğu yerden gelmekte o kısım yani

USTALARDA İNSAN (BEŞER ŞAŞAR) ONLARDA BAZEN UNUTUYOR DALGINLIK OLUYOR. YAKIN ZAMANDA ARABANI SERVİSE GÖTÜRDÜYSEN HORTUMLARA BAKTIR KELEPÇELERİNİ KONTROL ETTİR. GEVŞEMİŞ VEYA UNUTULMUŞ OLABİLİR. GEÇMİŞ OLSUN

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sölediğin ses bendede vardı triger ve v kayışı değişiminden sonra oldu. devirdaim dediler değiştirdim gene devam etti ses. en sonunda canıma tak etti gittim servise başında durdum adamların v kayışını söktürdüm gaza bastım hala ses var dedim bu demek ki alternatörden gelmiyor trigerden geliyor. benim triger setimi bir daha değiştirdiler garantiden ses kesildi.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu sorun bende de vardi, bundan 1 ay once
ayni sizin gibi, islik sesi gibi, gaza bastikca ses yukseliyordu. ama benim ustadan allah razi olsun, yarim saat bir arastirma yapti, ve kalorifer kayisi gergi bilyesi dagalmis dedi, ve uzun yolda sakat olur degistirmek lazim dedi. bana 150YTL ye mal oldu ama cok ters bir yerde oldugu icin ustanin 3 saatini aldi. su an o ses den eser yok. ustamdan cok memnunum. ben ce bu ses sorunu olan arkadaslar bu bolgeyi iyice bir arastirsin.