USB

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: USB

GNSpower link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=2723.msg56888#msg56888 date=1321359122]
[quote author=GNSpower link=topic=2723.msg56884#msg56884 date=1321358912]
Ben yarın servise uğrayacağım sorayım bakalım ne kadara takılır, ayar değişikliği icap eder mi vs.

Bir zahmet şu sanzuman sesini de sorarmısınız bakalım sizinkiler ne diyecek bu konuda. Hızlanırken (dip gazda değil) gelen vijuuuuv diye bir ses :)
[/quote]

Hay hay, not aldım onu da.
[/quote]

o vijuvv diye gelen sesin turbo boşaltmasından kaynaklandığı cevabını aldım bende

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=2723.msg56879#msg56879 date=1321358729]
[quote author=astraowner link=topic=2723.msg56873#msg56873 date=1321358563]
[quote author=eketen link=topic=2723.msg56868#msg56868 date=1321358445]
ben de 300 lira diye biliyorum ancak sistem cd400 ise idi galiba...

Sizin sistem nedir??
sistem cd400 dür zaten başka sistem yok bütün donanımlarda cd400 var standart yeni gelen ediition lar hariç galiba
[/quote]

firmaların ne halt edeceği belli olmuyor ki. Hangi aracın arka kol desteği yoktur en üst standart donınımda...  002tuhaff
[/quote]

aynen olması gerekenler yok olmaması gerekenler var. mesala şu usb ve park sensörünü de bırak en azında opsiyonel olarak bırak alan olur belki! opsiyonel donanımları arttırmaları gerek. avrupada her ayrıntı var...
[/quote]
usb olabilirde park sensörü her zaman taktırılabilen birşey  2006 model civic im de aracı alırken hediye etmişlerdi yanlız ben bu araçta ön park sensörünü çok arıyorum bir aracın önü anca bu kadar belli olmayabilir heralde

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

astraowner link' Alıntı:
bence 300-500 falan derlerse hiç kalkışmayın direk alın bir ipod bir de aux kablosu o kadar cd falan doldurmak zorunda kalmazsınız, benim araçta necvox var birde eskiden kalma bir ipod touch ım var 1. nesil 3-4 sene önce almıştım 16gb lık sürekli araçta duruyor

ozann link' Alıntı:
bende aux girişinden eski bir creative zen touch'ın var 20 gb onu kullanıyorum .USB'ye verilecek 300-500 le araca başka şeyler yaptırılabilir diye düşünüyrum

aslında bende böyle bi aygıt vardı 2-3 sene önce eşime almıştım onu bulamam lazım bulursa gerek yok dediğiniz gibi...

peki onun girişi nasıl sonradan mı alınıyo kablo?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hemen çakmağın yanındaki yer ince kulaklık girişi gibi olan yere takmak için 2 tarafı yanlış hatırlamıyorsam 3.5 mm lik kablo alcaksınız 10 tl civarı o kadar tek kötü yanı şarkı değiştirmek için arabadan birşey yapamıyorsunuz alette bir playlist yapmanısz yada elle değiştirmeniz gerekiyor

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
hemen çakmağın yanındaki yer ince kulaklık girişi gibi olan yere takmak için 2 tarafı yanlış hatırlamıyorsam 3.5 mm lik kablo alcaksınız 10 tl civarı o kadar tek kötü yanı şarkı değiştirmek için arabadan birşey yapamıyorsunuz alette bir playlist yapmanısz yada elle değiştirmeniz gerekiyor

Evet o yüzden hele ki kullandığınız alet o girişin altındaki boşluktaysa alıp şarkı değiştirmeye çalışırken 3 şerit değiştirip Hakkın rahmetine yürüme tehlikesi atlatabiliyoruz. :)

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet tek kötü yanı bu multimedia tuşları aktif olmuyor ne yazıkki .Aux için teknosadan ben almıştım üzerinde ipod için yazmaktaydı şark aletleri gibi kıvrımlıydı kablosuda uçlarındaki metalde görünmekte.cidden ses olarakta kalite kablo açısından fark ediyor haberiniz olsun.3 kere kablo değiştirdim ancak bu çok sağlam çıktı ;)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
[quote author=GNSpower link=topic=2723.msg56892#msg56892 date=1321359200]
[quote author=eketen link=topic=2723.msg56888#msg56888 date=1321359122]
[quote author=GNSpower link=topic=2723.msg56884#msg56884 date=1321358912]
Ben yarın servise uğrayacağım sorayım bakalım ne kadara takılır, ayar değişikliği icap eder mi vs.

Bir zahmet şu sanzuman sesini de sorarmısınız bakalım sizinkiler ne diyecek bu konuda. Hızlanırken (dip gazda değil) gelen vijuuuuv diye bir ses :)
[/quote]

Hay hay, not aldım onu da.
[/quote]

o vijuvv diye gelen sesin turbo boşaltmasından kaynaklandığı cevabını aldım bende
[/quote]

Bence hiç alakası yok turbo boşaltması öyle mi olurmuş. Bu bariz, hızlanırken vites kolunun altından gelen bir ses.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu yüzden çok rahatsız olunca necvox taktırmaya karar vermiştim iyikide taktırmışım o zaman araçtan kontrol edebiliyorsunuz çünkü bizim çakmağın olduğu bölüm çok dar telefon şarj ederken bile vitese değiştirmeye mani oluyor birde bizim araçlardaki usb den sanırım arkadaşlar iphone kontrol edebiliyor ama kardeşimin aldığı yeni c180 de de iphone dan müzik dinlemek için aux kullanmak zorundasınız aracın usb si görmüyor iphone u

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

GNSpower link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=2723.msg56900#msg56900 date=1321359572]

Evet o yüzden hele ki kullandığınız alet o girişin altındaki boşluktaysa alıp şarkı değiştirmeye çalışırken 3 şerit değiştirip Hakkın rahmetine yürüme tehlikesi atlatabiliyoruz. :)
[/quote]

:D :D :D
abi sen stand up mesleğini bırakıpta mı ticaret uzmanlığına başladın?

ama usb olunca araç tuşlarıyla şarkı değiştiriliyo sanırım. ben bu aux u hiç kullanmam o zaman. en sevmediğim araç modeli şarkıyı uzanarak konsoldan değiştirilen modeller!