Usb özelliği olmayan astra için aux usb geçişi

ferhat03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Astra aracımı yeni aldım fakat usb bulunmamakta. Aux girişinden usb olarak kullanacağım bir aparat bulabilir miyim veya bunu sağlayabileceğim güvenilir bir yer var mı ? Şimdiden teşekkürler...

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Astra aracımı yeni aldım fakat usb bulunmamakta. Aux girişinden usb olarak kullanacağım bir aparat bulabilir miyim veya bunu sağlayabileceğim güvenilir bir yer var mı ? Şimdiden teşekkürler...

Aux girişi sadece ses iletir. Flaş bellekten müzik okuma özelliği yoktur. Aux girişine, 3.5mm jackı olan bir müzik çalar bağlamalısınız.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

Aracınızın hangi Astra modeli olduğunu yazmamışsınız ama aux olup USB yok diyorsanız %90 Astra H . Bu model için ;

3 yöntem mevcut.

1. Aracınıza cd40 USB model teyp almak yaklaşık maliyeti 750-800 TL

2. Aracınıza Dension Gateway 300 almak Buda yaklaşık 450-500tl

3. Aracınıza TR de bolca satılan can bus destekli çeviriciler var onlardan almak oda yaklaşık 200tl .

Her 3 yöntemde USB içeriği aracın ekranına gelir ve USB içerğini direksiyon düğmeleri ile seçebilirsiniz ... En güzel ve orijinal çözüm CD40 USB dir ben o şekilde kullanıyorum ;)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aux çıkışına bluetooth destekli ürünler var onlar ile fazla masraf etmeden çözülebilir..

ferhat03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Bu arada aracın modelini yazmayı unutmuşum j kasa.

ccemkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızın hangi Astra modeli olduğunu yazmamışsınız ama aux olup USB yok diyorsanız %90 Astra H . Bu model için ;

3 yöntem mevcut.

1. Aracınıza cd40 USB model teyp almak yaklaşık maliyeti 750-800 TL

2. Aracınıza Dension Gateway 300 almak Buda yaklaşık 450-500tl

3. Aracınıza TR de bolca satılan can bus destekli çeviriciler var onlardan almak oda yaklaşık 200tl .

Her 3 yöntemde USB içeriği aracın ekranına gelir ve USB içerğini direksiyon düğmeleri ile seçebilirsiniz ... En güzel ve orijinal çözüm CD40 USB dir ben o şekilde kullanıyorum ;)

Cd40 usb taktırmak istiyorum bende nereden temin edebiliriz acaba ?