Umarım yalnız değilim :)

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Umarım yalnız değilim :)

Arkadaşlar belki psikolojik bir etki olabilir.Şöyle direksiyon başındayken ister istemez tüm dikkatimiz yolda oluyor ön konsolu yolcu koltuğunda oturur gibi inceleyemiyoruz. Ama yolcu koltuğunda olduğumuzda dikkatimizi yoldan alıp o seyretmeye doyamadığımız ön konsola daha iyi bakabiliyoruz.Belki bundandır.

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Arkadaşlar belki psikolojik bir etki olabilir.şöyle direksiyon başındayken ister istemez tüm dikkatimiz yolda oluyor ön konsolu yolcu koltuğunda oturur gibi inceleyemiyoruz. Ama yolcu koltuğunda olduğumuzda dikkatimizi yoldan alıp o seyretmeye doyamadığımız ön konsola daha iyi bakabiliyoruz.Belki bundandır.
Katılıyorum..belkı de aracın rahatlıgına kapılıp dikkati dağılabilir diye sürücü koltugunu ona göre konumlandırmışlardır dıye de dusunuyorum
Yolcu koltugunda otururken kapıyı ve ozellıklerı kapı kollarını ınceleyın emın olun surucu koltugundan baktıgınızdan çok daha şık gelıyor adamın gozune..
ևok mu abartıyorum acaba  011zaa 032questn

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabayı 20 şubatta aldım ve aldığımdan beri hala kendimi çok rahat hissettiğim bir koltuk ayarı tutturamadım. Tam bir pozisyona ulaşıyorum ve hoop arabayı yıkattıktan sonra koltuk ayarı komple değişmiş. bu kadar kişi aynı şeyi düşündüğüne göre bu güzel Astra'mızın kusurlarından biri sanırım. En kötüsü bu olsun  ;)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kazimgenc link' Alıntı:
Arabayı 20 şubatta aldım ve aldığımdan beri hala kendimi çok rahat hissettiğim bir koltuk ayarı tutturamadım. Tam bir pozisyona ulaşıyorum ve hoop arabayı yıkattıktan sonra koltuk ayarı komple değişmiş. bu kadar kişi aynı şeyi düşündüğüne göre bu güzel Astra'mızın kusurlarından biri sanırım. En kötüsü bu olsun  ;)

Benim de sinir olduğum hususlardan biridir, sanki bir daha hiç eski ayarı tutturamayacakmışım gibi gelir.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

ben yıllardır sağ öndeki koltuğa oturduğumda, bu ne biçim koltuk ya diyip saymaya başlıyorum :)
gerçektende astra'nın ön yolcu koltuğunu berbat yapmışlar, ne yaparsanız yapın rahat edemiyorsunuz...
o yüzden yolcu koltuğuna oturup yolculuk yapmadan, şöför koltuğuna eleştiri yapmayın derim :)

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracımı şimdiye kadar hiç kimseye(babama dahi) vermedim ve başkasına da yanımdayken kullandırmadım. sadece servise gittiğimde usta kullanırken yanına oturuyorum. sanki başkasının arabasına binmiş gibi hissediyorum...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
ben yıllardır sağ öndeki koltuğa oturduğumda, bu ne biçim koltuk ya diyip saymaya başlıyorum :)
gerçektende astra'nın ön yolcu koltuğunu berbat yapmışlar, ne yaparsanız yapın rahat edemiyorsunuz...
o yüzden yolcu koltuğuna oturup yolculuk yapmadan, şöför koltuğuna eleştiri yapmayın derim :)

Bana da aksine yolcu koltuğu çok rahat geliyor, araba daha bir farklı görünüyor hem yandan bakınca :D

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalnız değiliz benimde bu durumda aynı gözlemlemem var. Babam ile ortak kullanıyoruz tuşlar bütün konsol sürücü odaklı olduğundan erişiminiz kolay ve gözlerimiz alışıyor artık.  :D ֖zellikle düşük yan koltuktan aracı izlemek çok ayrı bir keyif. :)