Ulusun göbeğinde çarptı-sürttü...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: Ulusun göbeğinde çarptı-sürttü...

Geçmiş olsun, takmayın kafaya ufak birşey. Allah beterinden korusun, canınız sağolsun.

desdenova86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende aracı galeriden aldığım ilk gün yaptım kazayı. araç kilometre sayacı 30km bile değildi. ters şerite geçen otobüs yüzünden ani fren yaptım. arkadan motor çarptı. ufak bir çizikle atlattım ama o anki duyguyu açıklayacak ifade bile bulamıyorum şu an. aracı sıfır almışsınız ve biri size çarpıyor.
Allah düşmanıma vermesin...

inimicus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ulusun göbeğinde çarptı-sürttü...

desdenova86 link' Alıntı:
Bende aracı galeriden aldığım ilk gün yaptım kazayı. araç kilometre sayacı 30km bile değildi. ters şerite geçen otobüs yüzünden ani fren yaptım. arkadan motor çarptı. ufak bir çizikle atlattım ama o anki duyguyu açıklayacak ifade bile bulamıyorum şu an. aracı sıfır almışsınız ve biri size çarpıyor.
Size de çok geçmiş olsun.

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

m.kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desdenova86 link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Bana çarpan Bey Amca gayet rahattı günde üç öğün tok karna sağa sola çarpıyormuş gibi bir hal eda içindeydi :) Bende sinirle çıktım ama karşımda öyle rahat durunca öfkeme hakim oldum. Sanırım karşıdanda bir sinir hareketi gelseydi "boks" (ŞİDDETE KARŞIYIM :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

m.kemal link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Bana çarpan Bey Amca gayet rahattı günde üç öğün tok karna sağa sola çarpıyormuş gibi bir hal eda içindeydi :) Bende sinirle çıktım ama karşımda öyle rahat durunca öfkeme hakim oldum. Sanırım karşıdanda bir sinir hareketi gelseydi "boks" (ŞİDDETE KARŞIYIM :)
Hocam benim eski aracımla Çayyolunda Tansaş'ın arka tarafındaki pazar yerinin oradan geçerken bir amca arabama yandan çıkıp çarpmıştı. Sinirle indim arabadan ön tampon çizilmiş durumdaydı. "Napıyorsun sen? Dikkat etsene arabayı ne hale getirdin?" Dediğimde aldığım cevap manidardı. "Orası ben vurmadan önce de vardı" dedi :D o an "keşke yaşlı olmasaydı" dedim ama hasar büyük olmadığı için devam ettim :)

muhammedz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, aynı yeri bende çizdirdim ve ufak göçük oldu.
Opellerde kronik galiba  kahka536

m.kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muhammedz link' Alıntı:
Geçmiş olsun, aynı yeri bende çizdirdim ve ufak göçük oldu.
Opellerde kronik galiba  kahka536
greatt
mucahitduran link' Alıntı:
Hocam benim eski aracımla ևayyolunda Tansaş'ın arka tarafındaki pazar yerinin oradan geçerken bir amca arabama yandan çıkıp çarpmıştı. Sinirle indim arabadan ön tampon çizilmiş durumdaydı. "Napıyorsun sen? Dikkat etsene arabayı ne hale getirdin?" Dediğimde aldığım cevap manidardı. "Orası ben vurmadan önce de vardı" dedi :D o an "keşke yaşlı olmasaydı" dedim ama hasar büyük olmadığı için devam ettim :)
kahka536