Ufak bir kaza

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2hafta önce kucuk bir kaza yaptım kaza sonucu on tampon panjur ve 2far değişti sorunum aracı teslim aldım fakat farlarin degisimden oncesine kıyasla daha kalitesiz aydınlattığını düşünüyorum tabi emin değilim. Daha önce basınıza boyle bir olay geldimi? Afl farlara ayar yapilabiliyormu?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak bir kaza

hemen servise gidin durumu bildirin.özellikle AFL farlar çok özel farlardır.farların koordineli şekilde çalışmasını sağlasınlar.sıkıntı oldugunu düşünüyorsanız hiç durmayın derim.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gkhn6 link' Alıntı:
2hafta önce kucuk bir kaza yaptım kaza sonucu on tampon panjur ve 2far değişti sorunum aracı teslim aldım fakat farlarin degisimden oncesine kıyasla daha kalitesiz aydınlattığını düşünüyorum tabi emin değilim. Daha önce basınıza boyle bir olay geldimi? Afl farlara ayar yapilabiliyormu?

aracınıza takılan farlar yan sanayi değilde orjinalse sıkıntı olmaması gerek orjinalse takılanlar direk servise gidin ve durumu izah edin, ama takılan farlar yan sanayi farlardansa aydınlatmada sorun yaşaman normal maalesef

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Takılan farlar orijinal yetkili serviste yapıldı onarım. Yani tanesine 2000tl aldılar orjinaldir herhalde. Yrn götüreceğim servise bakalım ne yapacaklar.