ucuz kasko ????

tyuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen sene Ankara'dan yaptırmıştım bu sene Ray'dan yaptırdım. Arkadaşların dediği gibi ödeme sıkıntısı varmış Ankara'da sanırım. Üstelik Ray hem aynı fiyata çıktı hem de 1500 YTL'ye kadar hasarsızlık bozulmaması dahil. Bir de aklınızda bulunsun araca firmanın verdiği fiyatı değil piyasa değeri üzerinden kasko yaptırmanız iyi olur, çünkü olası bir Pert durumunda araca teminat bedelinden değil piyasa değerinden ödeme yapılıyor.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en önemli nokta , fiyatı düşürebilmek için teminat değerilerini düşürüyorlar.O zaman da kasko yaptırmanın bir anlamı kalmıyor.Kaskoya ihtiyaç olduğunda bir bakıyorsun, 500 YTL teminatı kapsıyor (örnek) teklifi ve poliçeyi iyi inceleyip,karşılaştırıp karar vermek gerekiyor.

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yiğit ben basak sigortadan yaptırdım full casko ama ilk yıl kazasızlık süresinden sonra 2. yılını yaptırdım opel de fiyat baya uygun istersen görüş onlarda şuan kazanç almıyorlar müşterilerine o yüzden ucuz

nazlıcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anadoluya yaptırdım full kasko içindeki pioneer müzik sistemiyle birlikte 1milyara. araştırdıgım diger şirketlerden en uygunu ve garantilisi buydu

ENDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ucuz isterseniz poliçenin içinden mutlaka bişeyler çıkacak veya limitleri düşecektir. kasko poliçeleri çok detaylı poliçeler dir. ucuz yaptırayım derken hasar durumunda size daha da pahalıya gelmesin sonra

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben garanti sigortadan yaptırdım bayağı iyi insanı hiç yormuyolar 24 sat müşteri hizmetleri var. ben 99 vectraya 3 yıl hasarsızlık indirimiyle 526 ytl ye yaptırdım bide bonus karta peşin fiyatına 10 taksit yaptılar. bu dediğinm asistanlık hizmetleri dahil full kasko

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim de size bi sorum olacak hazır yeri gelmişken(ayrı başlık açmak istemedim) :
Önümüzdeki ay kaskomun süresi doluyo,o yüzden kaskoyu yenileyecem.Geçenlerde hafiften bi araştırma yaptım ve en çok kafama yatan 2 alternatif üzerinde duruyorum.Ak ve Güneş Sigorta.Ak'tan 880 / 8 ; Güneş'ten 780 / 6 fiyat aldım.(Bu arada benim araç 2004 model Astra Njoy HB 1.6 16V = 23.5 çıkardılar kasko değerini) Her ikisi de full kasko bu arada.Şimdi kafama takılan olay şu; Güneş Sigorta 100 daha ucuz ama herhengi bi kaza durumunda falan experin verdiği talimat doğrultusunda parçaları kendileri alıp İstanbul dan servise yolluyolarmış,ve gelen kargoyu servisin teslim aldığına dair imzayı atana kadar o kargoyu da açtırmıyolar.Ustamın dediğine göre bazen kırık dökük parçalar da gelebiyomuş,yolda kırılıyo/eziliyo/yamuluyo falan belki.Hatta kargonun gecikmesi de cabası.Aksigorta ise ne var ne yok ise yaptırıyo ve müşterinin ya da servisin hesabına parayı yatırıyo.Bu durumda ne yapacağıma tam olarak karar veremedim.100 milyon için yarın rezil olmak da var.Bırak arabayı servise eee parçalar geçikti,stokta yok,arızalı veya hasarlı malzeme gelecek falan bi sürü tantana yani ...
Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Ya da gerçekten bu tür bişey olabilir mi ? Güneş mi yoksa Ak mı ? :eek:

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaaaaa aslında sıkıntı çekmemek için yetkili servisin anlaşmalı olduğu sigorta şirketinden kasko yaptırmak daha avantajlı gibi görünüyor çünkü sen hiç uğraşmıyorsun bütün işlerle servis ilglileniyor...
Ama benim kaskoda seninki gibi 1 ay sonra dolacak.. Şİmdi güneş ve başak sigorta Konya opel ile anlaşması var, Garanti, Anadolu, Koc Allianz da tanıdık arkadaşlarım var.. Benim de kafam çok karıştı.. Fiyat şimdiden vermiyorlar Poliçe 10 Ocak 2007 de son çünkü hani 2007 de zam gelir veya fiyat düşer diye..
En başta bunu nerden duydun bilmiyorum.. şirketi kötülemek için sana sölemiş olabilirler. Benim ŞAHSİ FİKRİM duyduklarını doğru kabul edersek aslında şöle bi durum var senin exper dediğin insan ne kadar bu işten ve senin arabandan anlıyor.. istediği parça araban için gerçekten gerekli ve uygun olan bir parça mı ? Doğrumu istiyo yanlış parçamı istiyooo diye kara kara düşünmek yerine bence 100 YTL fazla ver kafanda rahat olsun ve paran ile rezil olma bence... ;)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
OpeLT' Alıntı:
En başta bunu nerden duydun bilmiyorum.. şirketi kötülemek için sana sölemiş olabilirler. senin exper dediğin insan ne kadar bu işten ve senin arabandan anlıyor.. istediği parça araban için gerçekten gerekli ve uygun olan bir parça mı ? Doğrumu istiyo yanlış parçamı istiyo
Haklısın da bunu söyleyen kişi iki sigortanın da acentalığını yapan adam(hek Ak hem de Güneş Sigorta poliçelerini yapıyo)Doğruluğunu araştırmak için sanayiye gidip ustama sordum.O da teyid etti.Usta ne gerekiyosa tampon,far,çamurluk...falan işte şirkete bildiriyomuş,şirket de parçaları kargoyla yolluyomuş.Ama yolda kırılmış,çizilmiş,ezilmiş bunlar şirketi ilgilendirmiyomuş.O da 100 daha fazla ver kafan rahat olsun dedi zaten.Büyük olasılıkla Ak'a yaptıracam galiba bu yılki kaskoyu ... :rolleyes:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıllardır güven sigortaya yaptırdım yaptırmaya da devam edeceğim çünkü çok memnunum...