Ucuz fiyatlı orta kalite bass amfi önerileri.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim seti komple Pioneer kurmanı tavsiye ederim... Gerçekten corsa'da çok iyi verim alıyoruz şu anda

1 Adet Sony CD Çalar + Pandizotta 13 CM Midler + Yanlarda 16 CM Mid + Pioneer Champion Serisi 309D4 Subwoofer + Magnat Amfi...

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onur,kartal/atalar'da 350 ile 400 TL arası bass,amfi,kablo,16 cm arka pandizot için kablo,aküye bağlanan sigortasına kadar veriyor ve 350 380 TL arası kredi kartına 0 faiz 12 taksitle :) O ilana kafam yattı en kısa zamanda alıcam inşallah.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onur,kartal/atalar'da 350 ile 400 TL arası bass,amfi,kablo,16 cm arka pandizot için kablo,aküye bağlanan sigortasına kadar veriyor ve 350 380 TL arası kredi kartına 0 faiz 12 taksitle :) O ilana kafam yattı en kısa zamanda alıcam inşallah.

Bizim okulun oralardadır bende atalar meslek lisesindeyim... Tesisatı yaptırıcakken bundan 1-2 hafta önce bende görüyordum hep onların ilanlarını ama gitmek kısmet olmadı direk gidip sirkeci'den aldık doğubank'tan

enesTI2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift bobin Hertz al çünkü kicker da mırıldnama var uv uv vu vu vu falan ton alamıyorsun hertz 380D çift bobin tavsiye ederim anfiyede araştırman lazım bu hertz beslicek. gzl bi anfi.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift bobin Hertz al çünkü kicker da mırıldnama var uv uv vu vu vu falan ton alamıyorsun hertz 380D çift bobin tavsiye ederim anfiyede araştırman lazım bu hertz beslicek. gzl bi anfi.

kicker'in hangi modeli vu vu eden çok merak ettim biraz sistem hakkında bilgi verirmisiniz ? :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu tesisattan vazgeçtim.10 numara bi esnaf buldum..
yarın gidiyorum çift bass sağlam bi amfi vs. max 500 tl ye halledicez dedi.
fotoğraf eklerim :)