Ücretsiz Facebook

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar facebook a cep telefonundan ücretsiz giriliyormu?Ya da internete?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bildiğim kadarıyla telefonunda ücretsiz internet ya da tarifende facebook,twitter gibi sitelere ücretsiz erişimin yoksa girilmiyor.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden 0.facebook.com diye bir şey vardı giriliyordu ama artık kalktı internet paketi alırsanız mantıklı bi fiyata girebilirsiniz yoksa normalde çok kontör gidiyor

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden 0.facebook.com diye bir şey vardı giriliyordu ama artık kalktı internet paketi alırsanız mantıklı bi fiyata girebilirsiniz yoksa normalde çok kontör gidiyor

Bugün gittiğim bir resmi dairede mdürü beklerken canım sıkıldı ve facebook açayım dedim.Gelen uyarı mesajı ile gözlerim fal taşı gibi açıldı.O yüzden bunu merak ettim zaten :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burdan sorumu sorayım bende:D
yeni telefon aldım, androidli vs.
en uygun turkcell tarifesi net'li hangisi? Çok konuşmam çok mesajlaşmam... Net olsun yeter... :D nefes alsın yeter gibi oldu :D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GSM şirketlerinin cepten internetleri neden bu kadar pahalı anlayabilmiş değilim. Avea Jet'im var, ayda 4 GB 29 TL. Aynı Avea cepten internet için ise 100 MB'ye 9 TL diyor. Aynı şebekeyi kullanmıyor mu bu iki alet?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 ay önce avea da faturasız hat kullananların faturalıya gecmek ve 12 ay taahhüt vermek şartıyla güzel bir kampanyası oldu ona gectim şu anda en uygunu o sanırım

500 dk Heryöne Konuşma
Sınırsız internet 1 GB kullanımdan sonra 128 kpbs yada 64 kpbs gibi bir hıza düşüyor.
5000 heryöne mesaj

Faturam 21.50 TL geliyor. Fakat şu anda bu tarife kapalı.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 ay önce avea da faturasız hat kullananların faturalıya gecmek ve 12 ay taahhüt vermek şartıyla güzel bir kampanyası oldu ona gectim şu anda en uygunu o sanırım

500 dk Heryöne Konuşma
Sınırsız internet 1 GB kullanımdan sonra 128 kpbs yada 64 kpbs gibi bir hıza düşüyor.
5000 heryöne mesaj

Faturam 21.50 TL geliyor. Fakat şu anda bu tarife kapalı.

Bu iyiymiş ya :)