Type R vs Corsa OPC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee sonuç?

Turbo arabanın kullanımı rollingde bile 1-1.5 boy fark ettirir. Kullananında arabasını çözmüş olması lazım.

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
TYPE-R çok açıklayıcı oldu:)

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birbirine çok yakın arabalar opc'nin 3. vitesi çok sağlam rahatlıkla kafa kaldırıyor fakat 4 de tayyar arayı kapatıyor zaten 5'e atıncada 200-210 yol bitiyor malum otoban sıkıntımız var.
ama biz ne tayyar ne de opc diyebiliyoruz çok ahım sahım bir fark yok bu arada type-R FN2

.::EmrE::.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Type R turbosuz,atmosferik olarak 200 hp gücünde,litre başına 100.6 lt/HP verirken , Corsa OPC 1.6 Turbo beslemeli ve 192 HP , litre başına da 120.4 lt/HP vermektedir. Ayrıca tork'a da bakarsanız OPC nin tork'da da önde oldugunu görebilirsiniz. (230 vs 260) Kalkışta OPC nin geçeceği aşikar bence,ancak uzun yolda ne olur bilmem. OPC nin 238 km/h gördüğünü kendim gördüm,Type R i bilemiyorum.

RX-8 vs Corsa OPC , s2000 vs Corsa OPC videoları internette var, RX8 ile nasıl kafa kafaya gittiğini, S2000 in de kaç dakika sonra ancak arayı açabildiğini görebilirsiniz,OPC yabana atılacak bir araç değil bence..

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc nin tek özelliği turbo oluşu. type-r a mantartunıng de turboyu taktıracaksın. sonra deneyeceksin. ne opc kalır, ne s2000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...