Türkiye'yi Yerin Dibine Soktular

karakaya83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlarin hepsi ayak medeniyeti ögrettimiz adamlar bize medeniyet dersi vermeye çalişiyolar sebebine gelince onlar içinde istanbul hep uhtedir uzanamayacaklari cigere mirlar hesabi bu olaylar bütün dünyanin metropollerinde olan şey tuvalet olayina gelince alt yapinin ne oldunu bilmeden tarlaya ewe pislediklerini unutmuşlar dünyanin en eski yapilarindan edirne sarayinda alt yapi olayi vardir bilginize

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazıyı savunucak bir tarafım yok. ancak farkındaysanız yorumlar hep eskiden iz iyiydik herşeyi biz onlara öğrettik şeklinde. evet medeniyeti biz öğretmiş olabiliriz ama boynuz maalesef kulağı geçmiş durumda.

bizim yapacağımız şey bunları eleştirmektense kendimize çeki düzen vererek başkalarına bu tür kozlar vermemek. Bu sayede eleştirilen değil eleştiren konumuna geçmek.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dogru lafa ne hacet derler...

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanıtım güzel ama aynanın arka yüzünü göstermek lazım arada...

karakaya83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ne yaparsaniz yapin onlara göre biz hep kötü olacagiz dogru laf falan dil yani bu bütün dünyada böle sadece türkiyede deil dedim gibi sadece istanbul u çok istiyolar ama ulaşamiyolar cesaret edemiyolar böyle karaliyolar bu derken bizde böyle bişi yok demiyorum var ama onarda daha beter ahlak hirsizlik falan milli deger diye hiç birşeyleri yok sizlerde bide bu yönüyle bakin derim olaya