TURBO yazısı

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbo yazısı sonradan yaptıran var mı?ya da yazısı düşüp yenileten.benim araçta turbo yok ama yazdırmak istiyorum.şekil açısından güzel oluyor :) edit: bunu buldum insignia için diyor ama bize de olur mu sizce nasıl olur http://www.balkanopelparca.com/?urun-94-Opel-Insignia-Turbo-Yazisi.html

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: TURBO yazısı

doğrusu bu olur mu bilmem ama serviste vardır, yoksa bile getirtirler 1-2 güne, size önerim yazıyı yazdırmışken egzoz yaptırmanızı da tavsiye ederim.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

olur ama bu insigniada 1.6T için oluyor ama astrada 1.4T ye konuyor bu krom olan ,Astrada 1.6T nin kisi içi siyah dışı krom oluyor benim imzamdaki fotodaki gibi.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben orijinal siyah CDTI sipariş edeceğim, o gelene kadar şöyle bir şey yazdım:

dsc0131dv.jpg

dsc0126iv.jpg

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cevaplarınız için teşekkürler.sanırım servisten alacam.egzos konusuna gelince benim arabada zaten egzos  var.aşırı görünmesi o kadar da umrumda değil.görünse çok daha güzel olur o ayrı ama ona para harcayabilecek bütçem malesef yok.ledlerle,yazılarla falan anca arabamı güzelleştirmeye çalışıyorum.zaten param olsa direk sport alırdım.napalım bu seferlik editionla yetindik kısmetse ilerde üst modellere çıkabilirim

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Turbo yazısı sonradan yaptıran var mı?ya da yazısı düşüp yenileten.benim araçta turbo yok ama yazdırmak istiyorum.şekil açısından güzel oluyor :) edit: bunu buldum insignia için diyor ama bize de olur mu sizce nasıl olur http://www.balkanopelparca.com/?urun-94-Opel-Insignia-Turbo-Yazisi.html
Ben de egzoz ucunu yaptırdıktan sonra düşünmüyor değilim ama biri yazıyı görüp de hadi kapışalım derse o zaman ne yapacağız?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Ben de egzoz ucunu yaptırdıktan sonra düşünmüyor değilim ama biri yazıyı görüp de hadi kapışalım derse o zaman ne yapacağız?
ne diyecez abi biz çoluk çocukla kapışmayız diyecez işin içinden sıyrılacaz 005hihih 011zaa