Tüp taktırdım bugün

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar en sonunda ben de tüp taktırdım :) atiker marka taktırdım. ankara distrubutörü varmış üstün otogaz orada taktırdım. şimdilik memnunum :) dolum ağzı yere paralel olduğu için asla gözükmüyor :) birde anahtarı küllüğe koydum çok güzel oldu. bilmiyorum daha önce yapan olmuş mu ama benim alıma geldi sadece bozuk para koyuyordum küllüğe oraya koyarım diye. olurdu olmazdı derken söktüm küllüğün olduğu yeri deldim taktım oraya ben kendim oradaki çocuklarda hallettiler gerisini :) yalnız arabada biraz performans düşüklüğü oldu ama ne kadar düştü derseniz klimayı açtığında oluşan performans kaybından daha az bir kayıp. olmasa çok güzel olurdu ama genede güzel sonuçta işimiz ekonomi :D
can0231xa1.jpg

Son düzenleme:

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bol ekonomık gunlerde kullanman dılegıyle

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
hayırlı olsun can.göstergenin yeri güzel ama yinede görebileceğin bi ter olsa daha iyi olurmuş.atiker tercih etmişsin ben şahsen beğenmiyorum

37OPEL37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suatin.gezegeni.com
Hayırlı olsun ben de geçen hafta atiker taktırdım yakıt ve performans iyi ama belli bir km sonra arıza lambası yanmaya başladı bir türlü söndüremedik söndürsek de yine yand. DÜN DE EGR DEĞİŞTİRDİM. İNŞALLAH SENİN ÖYLE OLMAZ. AYRICA GÖSTERGEYİ TAKTIRDIĞIN YERİ ÇOK BEĞENDİM. GÜZEL OLMUŞ. BU ARAD BENİM ARABAM 2001 VECTRA COMFORT ORTALAMA 150 YKR YAKIYOR KLİMA DA AÇIK.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Hayırlı olsun ben de geçen hafta atiker taktırdım yakıt ve performans iyi ama belli bir km sonra arıza lambası yanmaya başladı bir türlü söndüremedik söndürsek de yine yand. DÜN DE EGR DEĞİŞTİRDİM. İNŞALLAH SENİN ÖYLE OLMAZ. AYRICA GÖSTERGEYİ TAKTIRDIĞIN YERİ ÇOK BEĞENDİM. GÜZEL OLMUŞ. BU ARAD BENİM ARABAM 2001 VECTRA COMFORT ORTALAMA 150 YKR YAKIYOR KLİMA DA AÇIK.

şehiriçimi 150 yakıyor?

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün 15 liralık benzinle yaklaşık 80km yaptım ama klima açıktı ve tüp yeni diye sürekli gazlıyordum ben bile şaşırdım. ama bu tüpde benzinden daha çok performans elde etmenin bir yolu yok mu :D 15 lira deilde 17 lira yaksın 80kmde ama güçlü olsa beni daha çok mutlu eder. göstergeye sürekli bakmam nasılsa die oraya koydurdum. fullerim 350-400km sonra biterse sesi gelir gider alırım çok dert değil zaten çok hassas değil sanırım o göstergeler.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
15ytl gazla 80 km başlangıçta çok iyi ayarlar iyi yapıldıkça filan daha da az yakar.ben 1.6 motorla 230-250 arası yakıyorum !

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15ytl gazla 80 km başlangıçta çok iyi ayarlar iyi yapıldıkça filan daha da az yakar.ben 1.6 motorla 230-250 arası yakıyorum !
ayarlar iyice yapıldı dediğin bir zaman sonra gidip yeniden ayar mı yaptırmam lazım? öle birşey sölemediler de ondan soruyorum :)