Tuning ve polis tutumu

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
filimi ruhsata işletme diye birşey yok ancak camları renkli camla değiştirirseniz ruhsata işleniyor.egzoz içinde tüv onaylı egzoz kullanırsanız muayene de sorun olmaz

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki film yerine lazer uygulaması yapanlar var bu uygulama nasıl yapılıyor? Bu lazerle yapılan camlar renkli cam statüsüne mi girmekte? Renkli cam işletilebiliyorsa prosodür nedir acaba yaptırmadan önce trafiği bu konuda bigilendiriyormuyuz?

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 numara cam filmi kaplı 5.30D ile polis çevirmesine girmiştik. sorun olmamıştı. söylemediler bile..

BMW - MERCEDES BENZ - ÜST SINIF AUDI - RANGE ROVER ve benzeri araçlar işin sorun yok :(

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film - lazer cam olsun veya diğer modifiyeler olsun yaptırmak istersen yapatırırsın kaçak iş değil yaptırdığın yerden faturanı kestirir kdv sini ödersin işletmede senden aldığı vergiyi vergi dairesine öder her şey yasal ama polis yakalarsa ceza kaser belki hızını alamaz arabanı bağlar. sinirin bozulur üstüne gider cezayı vergi dairesine yatırırsın kasa kaznır halk kaybeder.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW - MERCEDES BENZ - ÜST SINIF AUDI - RANGE ROVER ve benzeri araçlar işin sorun yok :(

Sorun olmaz tabi.. Sözüm meclisten dışarı, bu araçları genelde godomanlar tercih ettiği için, polisler aman içinden siyasi biri yada onun akrabası, tanıdığı çıkar diye durdurmaya yada filme cart curta bişey demeye yemiyo bi tarafları ;)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben boşuna bmw diye tutturmuyorum hehe :D

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun film olayını duymuştum yasak yani trafikte.
egzoz ucu da keyfine kalmış yazabilir bi çevirmede bana da laf etmişlerdi tabi sökerim dedim hiç diretmedim bu abart egzoz değil egzoz ucu falan demedim...

yalnız bende mercekli angel far (FK depo) ve 8000K zenon takılı 6000K üstü yasak mı şimdi nerden bilecek kaç "K" olduğunu???

bide reklamlı Plaka çerçevesini söktürtüp silokon ile yapıştırdım. bu şimdi APP plaka mı oluyor o da mı yasak???

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film bende de var ama 1 numara şimdiye kadar hiç birşey söylenmedi,xenon da aynı şekilde 8000k kulanıyorum yaklaşık 2 yıl oldu birşey demediler.Far ayarı düzgün olmayan araçlarda çok rahatsız edici oluyor,polisin gözünü karşıdan geliken alıyorsa ceza kesiyor olabilir.