Tuning Show Fuarı

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben şu 5-8 nisan 2007 deki tuning show fuarına giteyi çok istiyorum ama bilet falan almak gerekiyormu?:confused: :help:

kobithekobi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen sene gitmisdim bu senede gidicem 15 20 milyon falandı kapıdan bilet alıyosunuz... Cok begenmisdim gecen sene insallah bu sene daha guzel olucak...

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizimde standımız var arkadaslar istiyen benle irtibat kursun davetiye vereyım,..

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Özelden kargo adresi alayım..Telefon ile birlikte..

Bazuka aga çok biletim kalmadı senle paslaşalım gelmek isteyenlere bilet temini konusunda..

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:

Bazuka aga çok biletim kalmadı senle paslaşalım gelmek isteyenlere bilet temini konusunda..
fiyat ne peki

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASlında banada davetiye lazım ,ankaradan geleceğim birde davetiyeye para vermeyelim

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:

Hay hay tabıkıde ama bende de pek kalmadı fuar ın 1.gunu 15 20 tane daha temın ederım ;)

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar davetiyenın fıyatımı olur sakın boyle seylerden kaçının adı ustunde ucretsız davet edılıyosunuz.Gecen senede bir kaç seyle karsılastım gecen senede bizim standımız vardı ve davetıye cok vardı elımde ve cok gelmek ıstıyen yakından ve UZAKTAN tanıdıklarıma verdım birde duydumki bilet fıyatının yarı fıyatına satılmaya kalkılmış o yuzden gelmek ısteyen arkadaslara tel nomu verırım ben clubpeugeot standımız acılırsa şayet devamlı bir sure orda olucam arayan arkadasları kapıdan alırım ;)