Tüm üyeler Dikkatine !!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR 2 FARKLI DURUMU 1 BAŞLIK ALTINDA SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM ...

1.KONU ,.............................TATLI BİR SÜRTÜŞME SONUCU ARKADAŞIMIZ,KANKAMIZ DRAGON ( YAVUZ ) SİTEYE GİRMEME KARARI ALDI.....BUNA ŞİDDETLE KARŞIYIM VE YAVUZA SİTEYE DÖNÜŞ ÇAĞRISININ KATILIMCI TÜM ÜYELERCE YAPILMASINI RİCA EDİYORUM..

YAVUZ LÜTFEN SENI ÇOK SEVİYORUZ..SENSİZ OLMAZZZZ !!

2.KONU İSE YİNE ARKADAŞIMIZ DRAGON ( YAVUZ ) BİR KAZA YAPTI... PUG UĞURSUZLUĞU...:mad:

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ........CANINA BİŞİ OLMADIĞINA SEVİNDİM ...
:good: :good: :good:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun öncelikle, seni tekrar sitede görmek isteriz dragon (yavuz).burada sevenin çok var, üzme bu kadar insanı :)

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Yavuz ,
sanırım Yavuz küskünlüğü uzatmaz , Arkadaşlarının isteğini kırmaz siteye gelir. güzel olanda budur.

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
yavuz abiye oncelıkle gecmıs olsun...sıtede guzel dostluklar arkadaslıklar var ve ınsanlar bırbırlerıyle ne kadar fazla ıletısım halınde olursa ufak atısmalar surtusmeler o kadar sık olabılıyor ben bazen 8-9 yıllık arkadaslarımla bıle bu tur seylerı yasayabılıorum her ne kadar yavuz abıyle-diger uyeler arasındakı olayı bılmesemde sızın gıbı olgun sıtemızde ornek olan ınsanların aramızda bulunması bıze her sekılde yol gostermeye devam etmesını ve bu sorunun en kısa zamanda cozulmesını temennı edıorum...

:good: :good: :good:

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz un dönmesi için gerekirse Nightflight 'nin arabasının sprey boya ile boyanmasını teklif ediyorum.

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
Yavuz un dönmesi için gerekirse Nightflight 'nin arabasının sprey boya ile boyanmasını teklif ediyorum.

:kop: düşman metin :kop:

TAMAM YAVUZ SEN GEL DE GERİ BEN BOYAMANIZA İZİN VERCEM SHE'yi ...:cry:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neler olmuş burada?

Nihalcim başlık için teşekkür ederim,dün akşam bu başlıkla ilgili söylediklerim şakaydı ;) Ciddiye almana sevindim..

Yalnız bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum; Benim kimseyle bir sürtüşmem olmadı.Sadece Değerli arkadaşım Nida'nın haklı tepkisine ortak oldum..Opelim.net ve hiçbir arkadaşımla bir sorunum yok..

Bu konu ve geçirmiş olduğum ciddi kaza ile ilgili yorumlarını,geçmiş olsun dileklerini yazan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim..

Ben hep buradayım,sizleride beklerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...