triger takımını servistemi yaptırıyım yoksa normal motorcudamı?

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım 1999 astra g 35000 km de orjinal km. 2004 eylül de 25000 de triger seti serivte değiştirilmiş. ben aracı 27000 de aldım ve 4 sene geçtiği için değiştirmem gerektiğini söylediler.
geçen servise gittim ( kayseri incir oğlu opel servisine) triger seti+ polen filtresi+yağ+yağ filtresi+gava filtresi toplamda 700 YTL tutar dediler .
öncelikle fiyat normalmi. dışarıda ben bir tanıdık mustaya sordum ve bana 350 YTL ye triger setini değiştiririz dedi. polen filtreyi ve yağı dışarıda sormadım. nerede yaptırmamı önerirsiniz. karasız kaldım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... (ayrıca arcıma başka bakım yaptırmama gerek varmı bu km de bu yaşta bir aracın standart olarak ne bakımdan geçmesi gerekiyor.....)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Valla helal olsun arabanın kmsine hayran kaldım. yılda 3000 km.

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle dışarda yaptı 3/2 ucuz yaptırırsın en aşağı

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yılda 3000 değil esasında bir süre yatmış arac. binilmemiş

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
parçayı servisten al dışarda taktır

kerem0667

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aynı parçalara ek olarak buji+devirdaim+V kayışı özelde 480YTL ye yaptırdım.Dışarıda çok daha ucuza yaptırırsın.

cemil tonguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın en onemlı parcasını bence kesınlıkle yetkılı servıste yapmalısın bırazdaha pahalı olmasına karsılık hıc olmassa kafan rahat olur bır arıza karsısında tum masrafları yetkılı servıs karsılar :)

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben iki gün önce triger set devirdaim v kayışı 4 tırnaklı bosh buji antifiriz ve narva h7 ampule 350 ytl ödedim tabiki yapan ustam çok tanıdık oldugundan fiat düşük oldu dışarda iyi bir ustaya yaptırmak daima avantaj.

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri de birde GÖKHAN OTO'ya git ve giyat sor. Tomarzadan bi arkadaş tavsiye etti dersen yardımcı olur. Ben ustayı ararım ayrıca....