triger kayışı

ozmert_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar geçen hafta cumartesi günü aracım yağpompasına bağlanan trigerin kergi bilyasını, bağlantı yerinden kopardı aldı doğal olarak triger boşa cıktı fites boşda ve araba rolantide çalıyordu bi ümitle sibopları eğmediğini düşündük çünkü stop ettikten sonra marşa basmadım. pompayı tirigeri değiştirdim ve marş yaptık araba çalışmadı ne yazıkki sibopları eğmiş bu sefer de kapağı söktük onu yaptırdık motor hemen hemen rektifiye oldu. asıl mesele trigeri, devirdaimi değiştireli 10.000 km olmuştu moralim sıfıra düştü ettiğim masrafta çabası bizim motor ustası gergi bilyasını ters kurmuş çoğu usta ondan olur dedi kimide olmaz diye yorumladı. aracınızın trigerini değiştirecekseniz ustanızı iyi secin derim benim kulağıma küpe oldu şimdi arabadan korkar oldum gene yolda bırakaçak diye bu konuda dikkatli olmalısınız.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya büyük geçmiş olsun . bence yaptırdığın yere gidip sorunu çözmelerini istesen daha iyi olurdu ama özel serviste garanti süresi yok gibi bişey. ben yetkili servise gittim triger set için garantide değiştirdim. belki 200 yada 400 fazla verdim ama kafam rahat. bişi olursa gideceğim kapıyı biliyorum. ha bu demek değil özel servislere gidilmez bence git konuş yardımcı olacaklardır sana.

ozmert_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bir şekilde işin içinden sıyrılmaya çalıştı bizim hatamız değil gergi bilyasını biz hem böyle kuruyoruz senin yağpompasında sorun varmış daha bir sürü hikaye bende kızdım bağırdım çıktım. şimdi götüreyim servise dedim 3 binlirayı geçer dediler bende kendim yaptım kimseye güvenim kalmadı herşeyi dahil 1.200 liraya malettim. parçalarıda orjinal aldım gezdim soruşturdum. şimdi bir sorun yok bakalım gene bi sorun olursa kendim ettim kendim buldum derim hiç olmazsa.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tırnağın varsa kaşın demişler. en iyisi işini kendin yapmak elden geldiğince... ustalardan sahtekarlardan 2 el parçayı sıfır diye alıp takanlardan çok çektim... işini yapana lafım yok... En iyisi elden geldiğince kendinizin yapması. çok geçmiş olsun:(

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaş yetkili serviste 2005 h kasa astraya 400tl ye trigeri seti değişimi yaptırmıştı.

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar geçen hafta cumartesi günü aracım yağpompasına bağlanan trigerin kergi bilyasını, bağlantı yerinden kopardı aldı doğal olarak triger boşa cıktı fites boşda ve araba rolantide çalıyordu bi ümitle sibopları eğmediğini düşündük çünkü stop ettikten sonra marşa basmadım. pompayı tirigeri değiştirdim ve marş yaptık araba çalışmadı ne yazıkki sibopları eğmiş bu sefer de kapağı söktük onu yaptırdık motor hemen hemen rektifiye oldu. asıl mesele trigeri, devirdaimi değiştireli 10.000 km olmuştu moralim sıfıra düştü ettiğim masrafta çabası bizim motor ustası gergi bilyasını ters kurmuş çoğu usta ondan olur dedi kimide olmaz diye yorumladı. aracınızın trigerini değiştirecekseniz ustanızı iyi secin derim benim kulağıma küpe oldu şimdi arabadan korkar oldum gene yolda bırakaçak diye bu konuda dikkatli olmalısınız.
yaptırdığınız ustanın adını verirseniz yanlışlıkla uğramayalım.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b lerde triger kopmasında hemen siboplar eğilir hiç affetmez çok geçmiş olsun...