Trakya Bölgesindeki Üyelerimiz

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm trakya bölgesi halkına gerceklesen sel baskınları sonucu geçmiş olsun dıyorum

Cifteksoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yanflut.org
Saraydan kıyı koye giderken gungormez koyu vardı bir kopruden geciyordu araclar o kopru cokmus selde bize yakın bir mevki.
tekirdagın ilcesi saraya baglı bir koy.
Bu guzel dusuncelerinizden dolayı tesekkur ederim.

cunix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok saolun arkadaşlar ben çerkezköydeyim allaha şükür burda bir sorun yok ama yağmur devam ediyo.burdan 10-15 km uzaklıktaki yerler oldukca fazla hasar gördü inş. daha fazlası olmaz..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun Trakya bölgesinde üyelerimize televizyondan gördüm hertarafı dağıtmış sel Allah yardımcıları olsun

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi dilekleriniz için sağolun arkadaşlar.Bizde de birşey yok fakat Tekirdağ-Saray , Silivri-Selimpaşa ve Çatalca için aynı şeyi söyleyemiyecem.Silivri ve Selimpaşa arası adeta felakete dönmüş.Çoğu araçlar sular altında kalmış.

Çok değil.2007 Yılında da aynısı olmuştu.Ama bu derece şiddetli bir yağış olmadı...

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar.İsterseniz Buluşmayı haftasonuna kaydıralım.Çünkü çalışan arkadaşlarımız var aramızda(çoğumuz çalışıyoruz heralde :D ) çıkış saatimiz de neredeyse 7 yi buluyor.Görüşelim felan derken bu sefer 8-9 u bulucak.Bi anlamı kalmıycak diye düşünüyorum.Bence pazar gününe kaydıralım.Gündüz olması daha iyi olur.Vaktimiz bol olur.Sıkıntı yaşamayız.Siz ne diyorsunuz bu konuda ?