trafikte alçılı kola ceza varmı

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar 20 gündür sol kolum alçıda ama ben arabama binmeden duramıyorum hergün mutlaka enaz yarımsaat bi gezinip geliyorum:D raporum 15 gün daha uzatıldı 2 nisana kadar alçıda kalacakmış :(

bu alçı aslında işime de yaradı hani sağ kolumu direksiyonda çok daha iyi kullanmayı geliştirdim:)

ama problem acaba trafik yakalasa tek kolum alçıda olduğundan ceza kesermi :confused: bu konuda bilgisi olan varmı :confused:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cok ilginc bi soru walla :D

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence keserler ama bakalım ne cevaplar gelecek

çünkü kullandıgın protez gözlük vs şeyler ehliyete işleniyo sanırım

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre000' Alıntı:
:confused: vitesi nasıl deiştiriyorsun acaba ilginç bi durum sanırım bişey demezler

:D bende onu diyorumya zaten sağ elim bu konuda baya tecrübe kazandı en çok da sağ el işaret parmağım mütiş gelişti parmaımı bi geçiriyorum direksiyona tutmayın beni :D

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
bence keserler ama bakalım ne cevaplar gelecek

çünkü kullandıgın protez gözlük vs şeyler ehliyete işleniyo sanırım

:) zaten dediğin gibi alçıdan cerza kesmeseler bile gözlükten keserler :D çünkü ehliyette protez olarak gözlük yazıyo resimde gözlüklü ancak ben ameliyat oldum 2 yıldır gözlük m kullanmıyorum çok şükür ama bitürlü fırsat bulup ehliyeti yenileyemedim :cool:

aslında benim iş tam bi komedi aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık misali:D

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre000' Alıntı:

gülme komşuna gelir başına.... tabi işin şakası allah kazadan beladan korusun ...

araban hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullan bende ilk önce ona niyetlenmiştim ama kısmet comboya oldu hem iş hem aile olsun dedik düğünlere giderken tesisat taşımaya kolaylık olsun diye...:good:

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o anlamda gülmedim tek parkmakla yaptıklarına güldüm yanlış anlama seninde araban hayırlı olsun kazasız belasız binersin inş

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Aman dikkat et haaa !