trafik cezam yok demeyin çünkü var

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz günlerde İstanbul gişelerde ceza yemiştim. Emniyetin içindeki vergi dairesine gidip, "Ne kadar ceza varsa hepsini ödemek istiyorum" dedim. Bildiğim ceza dahil olmak üzere toplam 2 adet ceza çıktı. İkisini de ödedim. Ama dün eve 6. ayda yazılmış hatalı park cezası geldi.

Hey gidi güzel ülkemin güzel sistemi... Teknolojik olduk ya, artık herkes bilgisayar sistemine geçti ya, tertemiz oldu sandık ya... Hata olmaz artık sandık ya...

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende cezama bakıcamda bu türkiye.gov.tr ye yönlendiriyor orasıda üye olmamı istiyor ve üyelik icinde postanede para yatırın tarzı zırvalıyor.Baska bakacak yer yokmu acaba ?

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda buldum

turrann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da geçen aylarda 444 milyon ceza çıkartmışlardı 2 sene önce ki 222 liralık ceza dan dolayı Allahtan makbuzları atmamışım da 3-4 gün uğraşıp dilekçeyle falan iptal ettirdim

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben cezaları banka yoluyla yatırmıştım ne makbuz nede bişey

turrann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ordaki bi memurun makbuzun seri numarasını yanlışlıkla 2 kere yazması yüzünden böyle saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz adam gibi bi devlet olsa ben günlerce uğraşımın karşılığını o memurdan alırımm nerdeeeee