Tofaş, Bursa’da Opel’e 250 bin hafif ticari araç üretecek

o zaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dobloya opel amlemi koymuşlar başka bişey yok şimdiki kasası diğer ticarilerin içinde en güzeli

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski doblonun dandikliğine lafım yok, hatta 6 senedir kullanıyoruz 0 aldık 0 ken bile rezil bir kamyonetti ama en az maliyetli en az yakan en mantıklı yük arabası olduğu için aldık ciddende multijete cdti ya sorunlu diyenleri anlamıyorum 120,000km şehir için yük taşıdık bakımdan bakıma gidiyor servise. Neyse motorun sağlamlığı zaten oratada ancak yeni dobloyu hiçte öyle yabana atmayın. Caddye filan rakip olmuş gerçekten çok iyi bir hafif ticari. Opel iç mekan malzeme kalitesini biraz daha arttırır bir iki ufak tasarım müdahalesi yaparsa çok güzel bir araç olur ancak fiyat konusunda fiatla rekabet edebilir ve doblo varken combo satabilir mi bilmem. Bknz: fiorino, bipper, nemo örneği fiat ikisinin toplamından daha fazla fiorino satıyor.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
VW Caddy turbo patlatırken Corsa'lar, Combo'lar canavar gibi çalışıyor:D
CDTI gayet iyi motor, Opel üretmiş Fiat üretmiş çok önemli değil bence. tek kusuru hacim. en azından Astra'ya 1.3 olmamalıydı, büyük prestij kaybı. (yakında 2.0 CDTI 160hp start-stop geliyor o ayrı mesele :) )

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doblonun 2.0multijeti gerçekden harika araç ağzına kadar dolu bir ara. starstop una kadar var.. ama gelgörki ticariye girdiği için 2.0 dilimine girdiği için hem vergisi yüksek hem hızsınırı 1.köprü sıkıntısı her yıl muayenesi bir dert yoksa çok aklımdan geçdi hatta burda konusunuda açdım.. araçdaki motor ve donanım binek araçda olsa 30-40 bin euroluk binek araca denk gelir..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
doblonun 2.0multijeti gerçekden harika araç ağzına kadar dolu bir ara. Starstop una kadar var.. Ama gelgörki ticariye girdiği için 2.0 dilimine girdiği için hem vergisi yüksek hem hızsınırı 1.köprü sıkıntısı her yıl muayenesi bir dert yoksa çok aklımdan geçdi hatta burda konusunuda açdım.. Araçdaki motor ve donanım binek araçda olsa 30-40 bin euroluk binek araca denk gelir..

+1907;)

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne dobloya ne fiata lafımız yok bunun şaka olmasına gerçekten çok sevindim.. fiat güzel araçlar yapıyor lafımız yok.. Ama araçlarında opel logosu olmamalı: )))))))

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin 2 adet minibüsü ile renault un Trafic ve Master' ı aynı araç, sadece amblemleri değişik o kadar...

Bende yeni doblonun dış görünüşünü beğenemedim bir türlü...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk üretimler teste çıksın, fotolarını buradan paylasacagiz beyler merak etmeyin :) takipteyiz :)

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 resim arasındaki 7 farkı bulalım.. :D:D :kop:

102bf_opel-combo-2011.jpg

Yeni-Doblo-Combi.jpg

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı banttan çıkıcak olan 2 araç ne kadar büyük bir fark olabilirki fiorino beeper nemoda aynı banttan çıkıyor.. aradaki fark ortada.. dobloyla aynı banttan çıkıcaksa %90 aynı araç olucakdır ne bekleniyorki.. zaten başka araç olsa opel kendi üretir niye ortak üretime geçsin.. bu aracı opel türkiye için üretmiyor neticede tüm dünyaya comboyu türkiyeden satıcaklar doblonun üretim bandı türkiye diye şansa türkiye çıkdı.. italyada üretilse italya olurdu..

Fiat fiorino

Kirmizi-Fiorino_byK.jpg

pegeout beeper

peugeot-bipper-modifiyeli.jpg

citroen nemo

Citroen-Nemo-3.jpg