Tıkırtı ?

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müzik sesini 30un üstüne çıkardığımda 4 kapıda bulunan kilit pimlerinde zırıltı oluşuyor parmağınızla üstüne bastırdığınızda ses kesiliyo sorun pimin yuvaya çarpması ve zırıltı oluşturması bu sorunu çözebilen oldu mu pim etrafındaki yuvarlak cercevenin içi yumuşak olsa bu ses olmazdı diye düşünüyorum çıkarıp izole etmeye çalıştım ama pek sağlıklı olmuyor fikirlerinizi bekliyorum

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tıkırtı ?

Aynı zırıltı benim aracımda da mevcut.. Artık alıştım. Ama seyahat sırasında kilitleyince bir miktar azaliyor ses..

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zırıltı sesi bende de mevcut , gerçekten sinir bozucu  battle_Escrime

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
Aynı zırıltı benim aracımda da mevcut.. Artık alıştım. Ama seyahat sırasında kilitleyince bir miktar azaliyor ses..

ben giderken otomatik kilitlemeye aldığımdan olsa gerek bu sesi hiç duymuyorum yahut yok.
birde ayağıma vuran ayakkabıya vazalin ya da krem sürerim yumuşasın diye belki bir faydası olabilir az bir miktar alıp yedirmek

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
ben giderken otomatik kilitlemeye aldığımdan olsa gerek bu sesi hiç duymuyorum yahut yok.
birde ayağıma vuran ayakkabıya vazalin ya da krem sürerim yumuşasın diye belki bir faydası olabilir az bir miktar alıp yedirmek

Özgün abi benim kapı içlerinden geliyor ses , bagajda da zincirler filan var , 1 kasise ya da çukura denk gelmeyim valla çıldırtıyor adamı :D Ayrıca emniyet kemeri tokası da gıcırdıyor onuda 15 bin bakımında garantiden değiştirtmeyi planlıyorum , gerçekten çok sinir bozucu .

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende de otamatik kilit devrede o olmazsa zaten delirir insan sesi istediğiniz kadar açın o 4lüde seslerini açıyorlar ses gelmesin diye üstüne dirseğimi koyarak araba kullanmaktan sıkıldım acaba bu metal olan pimlerden alsak set düzelir mi ki daha sıkışık olanlardan birde metal alıp azaltıcaz derken dahada artmasın çınlama  çekiççç

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
֖zgün abi benim kapı içlerinden geliyor ses , bagajda da zincirler filan var , 1 kasise ya da çukura denk gelmeyim valla çıldırtıyor adamı :D Ayrıca emniyet kemeri tokası da gıcırdıyor onuda 15 bin bakımında garantiden değiştirtmeyi planlıyorum , gerçekten çok sinir bozucu .

o zaman en güzeli müziği kulaklıkla dinlemek  :D

bakımda garantiden hallolur inşallah :)