ticaret ile uğraşanlar(sektör fark etmez)

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malum küresel kriz dedikler ne kadar teğette geçse çoğumuzu vurup geçti aslında kimilerimiz kendilerini

teselli ediyor kimilerimizde iflas bayrağını çekip gidiyor. krizi ise fırsat bilip zengin olanlar hat safhada örneğin

bugün lacoste günlerindeydim sanki herşey bedava gibi insanlar çuval çuval alışveriş yaptı.

evet gözümüz yok allah dahada çok versin ama şunu demek istiyorum krizi bizde onlar gibi kullanabiliriz. bizlere

bu forum sitesi bi dostluk kardeşlik vermiş. neden bizde bundan nasiplenmeyelim. neden birbirimizle tanışıp iş

yapmayalım tabii ticaret bu fakat herkesin ticareti kendine lütfen her kim olursa olsun her kim hangi dalda

olursa olsun kalkınalım ayaklanalım şimdiden teşşükkür ederim inşallah faydalı bişeyler söylemiş oluyorum

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrik/aydınlatma sektöründeyiz. hem mevsim gereği hemde piyasadaki durgunluk olumsuz etkiliyor. iyi olmasını diliyorum. sezon başlıyor artık. nisandan sonra bizim sektör canlanır artık. Allah kimseyi muhtaç etmesin... şu da var tabi piyasa belli iken herkes ayağını yorganına göre uzatsın...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesin sektörü gibi kardeşim bizimde öyle ama biz öyle bişey istiyoruzki artık insanlar birbirinden faydalansın ortak noktamız olan arabaları artık kullanalım.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şehirde olanlar için daha iyi olur tabi bu düşünce... kardeşliğin bu kadar öne çıktığı bir ortamda neden olmasın...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur ya aydınlatma için bi fikir ortaya atabilirsin veya senin ithal ettiğin şeyler olabilir ticarette sınır yok

umutolgun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bende anket açtım (sizce) bi fırsat yakalamak istiyorum? nasıl bi iş yapalım da bizde artıya geçelim???

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikrimce herkes bildiği işi yapsın çünkü yıkılmazsın

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Biz,yani babamlar.:D

İnşaat işiyle uğraşıyoruz,yani daire yapıp satıyoruz. Şu an kriz ortamı olduğundan ve Bursa'da 5000 Adet civarı boşta konut olduğundan hâliyle bizimde işlerimiz durgun ve üzerinede inşaat stresi eklenince hiç çekilmez oluyor.

Her gece hırsız kovalıyorum ya.:D

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrik/aydınlatma sektöründeyiz. hem mevsim gereği hemde piyasadaki durgunluk olumsuz etkiliyor. iyi olmasını diliyorum. sezon başlıyor artık. nisandan sonra bizim sektör canlanır artık. Allah kimseyi muhtaç etmesin... şu da var tabi piyasa belli iken herkes ayağını yorganına göre uzatsın...

meslektaş çıktık.