teyp

Z16XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar

1-aracımda orjina teyp car 400 var fakat cihazı her açtıgımda code yazısı görünüp sonra açılıyor code yi tekrar ve dogru şekilde girmeme ragmen

2- teyp çalışırken kontak anahtarını çıkarınca kapanıyor tekrar takınca da açılıyor kontagı kapatıp anahtarıda çekmeme ragmen kapılarıda kilitlememe ragmen kontak anahtarını takmadan tekrar power tuşuna bastıgımda teyp açıılıyor sizce bu sorun norma mi a normal mii ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
merhabalar

1-aracımda orjina teyp car 400 var fakat cihazı her açtıgımda code yazısı görünüp sonra açılıyor code yi tekrar ve dogru şekilde girmeme ragmen

2- teyp çalışırken kontak anahtarını çıkarınca kapanıyor tekrar takınca da açılıyor kontagı kapatıp anahtarıda çekmeme ragmen kapılarıda kilitlememe ragmen kontak anahtarını takmadan tekrar power tuşuna bastıgımda teyp açıılıyor sizce bu sorun normal mi ?

Normal olmalı zira benim aracım tamamiyle orijinal, anahtarı kontağa takmadan teybi kullanabiliyorum.

elfbrk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir sorum olucak benim aracım opel astra h 2004 ilk versiyon aracın bugün teybinin sesi kısıldı çok fazla vermiyo dün inleyen teyp bugün bişey oldu bana bi yardımcı olabilirmisiniz

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir sorum olucak benim aracım opel astra h 2004 ilk versiyon aracın bugün teybinin sesi kısıldı çok fazla vermiyo dün inleyen teyp bugün bişey oldu bana bi yardımcı olabilirmisiniz

balance ve fader ayarlarına bak cocuk falan varsa aracta kurcalamıştır

elfbrk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun halettim sizde dikkat edin sıcakta teyp kendini korumaya alıyomuş ondan dolayı kısılmış benimde bunu öğrenmem 1 günümü aldı

elfbrk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balance ve fader ayarlarına bak cocuk falan varsa aracta kurcalamıştır

saolun teybin sıvaktan böyle bişey yaptığı ortaya çıktı sizde dikkat edin aşırı sıcakta kendini korumaya alıyo