teyp yardımı

bonus14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 üründe birbirinin dengi 3ündede cd mp3 aux usb girişi var.. ben her zaman pioneer derim

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm hemserim. pioneeri tavsiye ederim jvc de kullandim pioneerde pioneer daha iyidir. benim gorusum. sana bi tavsiye vereyim kabul edersen ptt arasinda da bi dukkan var orda daha uygundur bu linkleri verdigin adresten. bilgin olsun.

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses, performans, özellik ve kalite bakımından hemen hemen hepsi de denk ürünler. sadece fiyatlar bana biraz fazla geldi.

hangisinin ekran ışıkları araca uyum sağlıyorsa veya tipi hoşunuza gideni alın.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer alacaksanızda model numarasının sonu 50ile biten almayın linkteki gibi 00la biten alın piuasadaki ucuz olanlar 50ile biter

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 ile biten seri de orjinal Pioneer'dır. sadece üretildiği ülkeler uzakdoğu ülkeleridir. bu ürünler Avrupa ülkelerinde bile satılmaktadır. ses kalitesi kesinlikle 00 ile aynıdır. sadece ayarlar menüsünde birkaç eksiklik bulunabilmektedir, bu da her model için geçerli değildir.

ben olsam ucuz olması açısından sonu 50 ile biten seriyi tercih ederim.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50yle bitenler kaçaktır digicom garantisi yoktur RDS yoktur direksyondan kumanda aparatı takılamaz

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
50yle bitenler kaçaktır digicom garantisi yoktur RDS yoktur direksyondan kumanda aparatı takılamaz

yanlışınız var benim aracımdaki cihaz pioneerin 2250 serisi ve direksiyon kumanda aparatı bağladım. ve şunuda belirteyim sonu 00 biten bazı pioneerlerde wr yani direksiyon kumanda aparatı girişi yok. belirtmek istediğim bir şey daha var. sonu 50 yada 00 farketmez cihazların ses çıkışları ana kartları hepsi aynıdır fark yok. sadece 50 seride rds yoktur bazı cihazlarda ise menü de basit ve önemsiz farklılıklar vardır. oda çok önemli değil. önemli olan ses kalitesidir.
50 seri ile 00 seri orta sınıf aynı cihazların arasında nerdeyse 150 tl fark var . yüksek modellerde bu fark baya yükseliyor.aynı cihaza fazla ödemek bana ters geldiği için ben sürekli 50 serisi alırım. garanti içinde şunu söylemek isterim. eğer cihazı bağlarken kısadevre yaptırmaz ve yakmazsanız sıkıntı yok. hoş garantili cihazıda bağlarken yakarsanız o da garanti dışı kalır zaten :) bu yüzden 50 serisinden korkmayın ben yıllardır alırım kullanırım en ufak sıkıntım olmadı.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jvc nin aynı modelini kullanıyorum. gayet memnunum. çok temiz ses veriyor ve ayrıntılı ayarları var. 32 adet ekran ışığı var istediğini ayarla. buton ışığı da ayrı ayarlanabiliyor. sadece gariptir radyo yayınlarının isimleri geçmiyor ekranda ya da ben yapamadım her yerini karıştırmama rağmen.