teyp ten gelen vızırtı

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün aracımın amortisör ,dikme ve takoz lastiklerini değiştirdim ..iş bittikten sonra gelirlken müzik açtım ve çok rahatsız edici o sesle karşılaştım ..yolda giderken aracın hızına göre vızırtı azlıp çoğalıyor ..acaba değişen parçalarla alakası olabilirmi yoksa tesadüfmü ..acaba bu sesi sizce neden yapabilir ..yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ..araç vectra b

tuncerbilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam cd çalarmı? benimde astra g orjinal cd çalar vardı.. cd yi okumuyodu,bazen hata veriyodu,,okusada cızırtılı ses geliyodu.sana önerim zeki bi elektronikçi bul.teybi söksün ve cd okuma gözüne hava tutup kolonyalı peçeteyle silsin..ben öyle yaptım şimdi canavar gibi oldu.şu an sorunsuz çalışıyor....

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amfiklatörün ayarlarıyla oynamıştım acaba ondan mı

Son düzenleme:

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam cd çalarmı? benimde astra g orjinal cd çalar vardı.. cd yi okumuyodu,bazen hata veriyodu,,okusada cızırtılı ses geliyodu.sana önerim zeki bi elektronikçi bul.teybi söksün ve cd okuma gözüne hava tutup kolonyalı peçeteyle silsin..ben öyle yaptım şimdi canavar gibi oldu.şu an sorunsuz çalışıyor....
cd den değil sanırım çünkü usb de de yapıyor.

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım konu hakkında bilgisi olan yok

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp ten sub a giden kabloyla başka kablo(arkada başka kolon varsa mesela)aynı yerden gidiyorsa parazit oluşturur,bunu önlemenin yolu var kablonun birini aracın diğer tarafından götüreceksiniz,eğer tek kablo varsa parazit giderici almalısınız (40-55 tl). Yeni teyp cd playerların iç artı girişlerinde standard olarak filtre trafosu kullanılır.sub veya anflerde bu trafodan yok.onun için linkini verdigim yerdeki parça ideal.daha hesaplıda bulabilirsin.

http://www.stingerelectronics.com/productDetails.aspx?ProductId=112&CategoryID=3

SGN20.png

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp ten sub a giden kabloyla başka kablo(arkada başka kolon varsa mesela)aynı yerden gidiyorsa parazit oluşturur,bunu önlemenin yolu var kablonun birini aracın diğer tarafından götüreceksiniz,eğer tek kablo varsa parazit giderici almalısınız (40-55 tl). Yeni teyp cd playerların iç artı girişlerinde standard olarak filtre trafosu kullanılır.sub veya anflerde bu trafodan yok.onun için linkini verdigim yerdeki parça ideal.daha hesaplıda bulabilirsin.

http://www.stingerelectronics.com/productDetails.aspx?ProductId=112&CategoryID=3

SGN20.png

yardımlarınız için teşekkür ederim