TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Bulent abi senin araba saatlik mı ya vereyim 45000 ha ha ha ha :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bulent abi arkadasın aracı edition olabilir bende bomboş edition dedim us acaba ona mı alındı diye düşündüm de haklisin abi! Yazdı diye düşündüm iyi niyetliyim

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Harun hocam ben 2012 yılında şark Görevine gitmiştim dönem den sonra fazla giremedim siteye 6 ay oncede aracimi sattım  simdiki durum nasıl bilmem ama önceki dönemlerde gece kuşları bile vardı forum da ayda bir buluşma olmadığı zaman kavga çıkardı :) ton ton babalar kahvaltılar Beykoz'da mangal lar bizim zamanımızdan sonra daha büyük organizasyon oldu mu Bilmiyirum ama bundan sonra da yaparız Allah izin verirse

Evet Bülent in dediği gibi birbirini tamamlayan ve destek olan çekirdek bir ekibin olması çok önemli.  Birilerinin alıp götürmesi lazım.  şimdilerde de iyi ama anladığım kadarıyla önceden daha bi action varmış.  Zaten ben yaşını başını almış adamım,  bu da bana yeter.  011zaa

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Evet Bülent in dediği gibi birbirini tamamlayan ve destek olan çekirdek bir ekibin olması çok önemli.  Birilerinin alıp götürmesi lazım.  şimdilerde de iyi ama anladığım kadarıyla önceden daha bi action varmış.  Zaten ben yaşını başını almış adamım,  bu da bana yeter.   011zaa

oo senin yaşında ne varki abi:)
action için gençsin bile..