TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Zaten 90 000 de triger felan değişmez on arka fren be debriyaj baskı balatasi onemli olan bunlar simdi bunlar da dahil bakıma girerse 1500 tl cikar sanırım fiyat

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Onceden form böyle degildi ya hiç kimse fikirlerini paylaşmıyor :) özellikle düzeldi olup bu bakımlardan yaptıranlar aydınlatırsa sevinirim benzinli olda hepsini bilirim ama dizele ilk defa bulaşacağım :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Sting link' Alıntı:
Onceden form böyle degildi ya hiç kimse fikirlerini paylaşmıyor :) özellikle düzeldi olup bu bakımlardan yaptıranlar aydınlatırsa sevinirim benzinli olda hepsini bilirim ama dizele ilk defa bulaşacağım :)

Hocam ben benzinli den dizel e geçtim aracımı özellikle düşük km de seçtim çünkü ağır bakımı 100 bin km de çok yıpratır  seni. Düşük km de alırsan daha iyi olur düşüncesindeyim. Sonra turbo dizel bir arac için diyebileceğim aldığın kişinin tüm bakımları ni yaptirmasinin yanında düzgün kullanmış yıpratmadan binmiş birisi olması da iyi olur. O yüzden tanıdık bulmak da güzel olur.

Diğer soruna gelirsek makyajlı kasa al abi. :) bana daha hoş grliyor.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Zaten 90 000 de triger felan değişmez on arka fren be debriyaj baskı balatasi onemli olan bunlar simdi bunlar da dahil bakıma girerse 1500 tl cikar sanırım fiyat

Hocam opelde benzinli modellerde triger 60.000 km de değişiyor. Dediğim gibi dizelde zincir var o da ne zaman ses yaptı ozaman. Baskı balata ve fren balataları kullanıma göre değişir. Dizelde de benzinlide de aynı.
Yıllar önce ben honda aracım için 900 tl ödemiştim. Opelde çok rahat bahsettiğiniz rakamlara çıkar.
Dizel kullanıyorum aracım henüz 50.000 km de bende alırken dizel kullanmamış ve bu konuda bilgisi olmayan birisiydim. Almadan çok araştırdım. Bir örnek vermek gerekirse dizel için triger zinciri 160 TL iken benzinli için 186 TL.  Korkmayın dizelden. Araba kullanırken aklım benzin göstergesine idi o düştükçe yüzüm asılırdı,şimdi yüzüm gülüyor.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben o kadar prof kullandığım halde istanbulda AS motor da 8-9 arasında gidip geliyordum uzun yolda 5.7 leri gördüm ama Dediğiniz gibi benzin ibresi cok çabuk düşüyor ve 1-2 haftaya bir istasyona gidip 250 tl vermek sıkıntılı bir durum oluyordu Gönül ister bende düşük km de arac alayım ama onların piyasasi da cok yuksek zaten 6 ay once ev aldık o bir yandan ödeniyor 2-3 güne kadar H kasa dizele bakıyordum malesef temiz bulmak zor vazgeçtik suan çıkabileceğim max fiyata çıkarsak 2012 makyajlı kasa 90000 de temiz yetkili servis bakımları eksiksiz YAPİLMİS km uzun yolda yapılmış bir arac var fiyatida 2012 enjoy  fiyatına es deger

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:

֖nceden daha çok paylaşım olması ilginç geldi bana.  Yönetim ne düşünüyor bu konuda merak ediyorum.  Neticede ben 16 aydır forumu tanıyorum,  daha öncesi nasıldı bilmiyorum. Ha şu var evet hissediyorum geçen sene daha fazla kişi daha farklı sesler daha cok yorum vardı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Ben o kadar prof kullandığım halde istanbulda AS motor da 8-9 arasında gidip geliyordum uzun yolda 5.7 leri gördüm ama Dediğiniz gibi benzin ibresi cok çabuk düşüyor ve 1-2 haftaya bir istasyona gidip 250 tl vermek sıkıntılı bir durum oluyordu Gönül ister bende düşük km de arac alayım ama onların piyasasi da cok yuksek zaten 6 ay once ev aldık o bir yandan ödeniyor 2-3 güne kadar H kasa dizele bakıyordum malesef temiz bulmak zor vazgeçtik suan çıkabileceğim max fiyata çıkarsak 2012 makyajlı kasa 90000 de temiz yetkili servis bakımları eksiksiz YAPİLMİS km uzun yolda yapılmış bir arac var fiyatida 2012 enjoy  fiyatına es deger

Eser fiyat iyiyse al dostum.
Sonucta astra h kasaya bile razi olmusken cosmo can gibi gelir.
Yakit sikintinda olmaz 1.3 te.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
֖nceden daha çok paylaşım olması ilginç geldi bana.  Yönetim ne düşünüyor bu konuda merak ediyorum.  Neticede ben 16 aydır forumu tanıyorum,  daha öncesi nasıldı bilmiyorum. Ha şu var evet hissediyorum geçen sene daha fazla kişi daha farklı sesler daha cok yorum vardı.
Abi önceden kemik kadro vardi eserde onlardan biriydi.
Arabasini satan uzaklasti dagildi.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

90 bin km bana fazla geldi , umarım hayırlısı olur sizin için :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlısı olsun, Cosmo Donanımlı dizel kulağa harika geliyor ancak yüksek kmli bir araçta hem motor hemde afl gibi sistemlerin sorun çıkarma ihtimali çıkarmama ihtimalinden fazla gibi geliyor bana